1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

KOMUNIKAT Popraw swoje bezpieczeństwo. Uaktualnij PHP oraz aplikacje

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 21 Kwiecień 2020.

?

Czy twoje strony WWW oraz aplikacje są już dostosowane do najnowszej wersji PHP?

 1. Tak

  1 głos(ów)
  50,0%
 2. Nie

  1 głos(ów)
  50,0%
 1. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  Informujemy, że z początkiem lipca 2020 kończy się oficjalne wsparcie dla PHP do wersji 7.0. Niedługo rozpoczniemy kampanię informacyjną mającą na celu przeniesienie naszych klientów na wyższe wersje PHP oraz proponowanie naszego wsparcia w tym obszarze przez naszych specjalistów.

  Jeśli na serwerze w home.pl korzystasz ze starej wersji PHP (np. 5.6), to już niedługo możesz otrzymać od home.pl wiadomość e-mail ze stosownym powiadomieniem sugerującym aktualizacje Twoich aplikacji w taki sposób, aby były one dostosowane do najnowszej wersji PHP. Sprawdź: Dlaczego wartko korzystać z najnowszej wersji PHP na serwerze?

  Posiadanie aktualnej wersji PHP – obsługującej Twoją stronę WWW lub inne aplikacje znajdujące się na serwerze – przekłada się na poziom zabezpieczenia oraz szybkość ładowania strony. Bezpieczeństwo jest najważniejszym czynnikiem, dla którego powinniśmy zdecydować się na dokonanie aktualizacji wersji PHP na serwerze.

  W nieaktualnych wersjach PHP znajdują się luki bezpieczeństwa, które ułatwiają potencjalnemu cyberprzestępcy włamanie na stronę WWW. Jednocześnie wydajność najnowszych wersji PHP jest bezpośrednio powiązana z większą prędkością ładowania strony. To z kolei przekłada się na lepsze wyniki pozycjonowania serwisu w wynikach Google.

  Już teraz na forum.home.pl zachęcamy Was do zaplanowania aktualizacji / dostosowania swoich aplikacji, tak aby były zgodne z najnowszą wersją PHP.

  Możesz to zrobić:

  samodzielnie - zapoznaj się z naszym artykułem, w którym opisujemy to bardziej szczegółowo,
  z naszym wsparciem - w tym celu napisz na: wsparcieWWW@home.pl
   

Poleć forum znajomym