1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Poprawa funkcjonalności w Nowej Poczcie home.pl - moje sugestie

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika abaqus, 15 Wrzesień 2015.

  1. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Rozmiary wyświetlane są tylko podczas sortowania wiadomości wg. rozmiaru (Sortuj wg. --> Rozmiar)
     
  2. abaqus

    abaqus Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Czy trwają jakieś prace nad sugestią, którą umieściłem w wiadomości #3 w tym wątku?
    "Po wysłaniu wiadomość zostaje umieszczona w folderze "Obiekty wysłane". W widoku tego foldera widzimy kolumny: do kogo została wiadomość wysłana, jaki jest temat i data wysłania. Kiedy w tym folderze zrobimy podfolder i przeniesiemy tam wiadomość, nie widzimy do kogo została wysłana tylko od kogo została wysłana co w skrzynce z pocztą wysłaną nie ma specjalnego sensu."
    Minął ponad rok, nic się nie zmieniło...
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @abaqus ponowiłem zapytanie odnośnie Twojej sugestii (numer zapytania: FEEDBACK-930). Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj, gdy otrzymam informacje zwrotne od kierownika produktu.

    edit: otrzymałem potwierdzenie, że temat jest nam znany - zgłoszenie na tę poprawkę jest nadal w trakcie realizacji, terminu poprawienia niestety nie mogę podać, ponieważ jest zależny od innych wcześniejszych wdrożeń. Podsumowując, nie zapomnieliśmy, wiemy o tym błędzie i pracujemy nad jego rozwiązaniem.
     

Poleć forum znajomym