1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Powolne działanie sklepu do stronie Klienta

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika MarcinK, 30 Wrzesień 2019.

  1. MarcinK

    MarcinK Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    10
    Witam,

    piszę tutaj, bo od rana sklep zaczął działać dużo wolniej niż zwykle, a po 6 godzinach oczekiwania od zgłoszenia tego na infolinii dostałem informację, że:

    "W nawiązaniu do zgłoszenia dotyczącego powolnego działania sklepu uprzejmie informuję, iż niedogodność ma związek z budową grupy wariantów.
    Stworzyli Państwo jedną grupę wariantów (rozmiarów produktów), które są używane przy każdym produkcie, co w efekcie powoduje zbyt długie wczytywanie się produktów.
    W obecnej chwili jedynym rozwiązaniem jest stworzenie nowych grup wariantów (osobnych dla np obuwia, odzieży dziecięcej, odzieży dla dorosłych, czapek) i dopisanie ich do produktów."

    Owszem - grupa wariantów jest spora - 110. Ale bywało ich więcej i sklep działał normalnie.

    Pierwszy raz mam taką sytuację, a tak jak pisałem duża grupa wariantów jest już w sklepie od dłuższego czasu i nie było takich problemów.

    Kiepsko widzę przestawianie wariantów dla 1500 produktów, bez jakiejkolwiek gwarancji że przyniesie to oczekiwany efekt.

    Pomożecie? PolkaBubu.pl
     
  2. MarcinK

    MarcinK Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    10
    Odinstalowałem aplikację Social Media Widget i problem momentalnie znikł.

    Sklep śmiga aż miło.
     
  3. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @MarcinK sugerował bym jeszcze sprawdzić czy masz poprawnie skonfiguroawany dubleclick.net bo w przeglądarce dostaje bład co może powodować wydłużony czas wczytania się strony. Dodatkowo na ten skrypt googleadservices.com masz długi oczekiwania, ale to wynika pewnie z działania więc można spróbować dodać go przed zamknięciem body aby wczytał się po załadowaniu strony :)
     

Poleć forum znajomym