1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Powolne działanie sklepu i panelu admina, zapytanie o możliwość modyfikacji CSS

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika atinstalacje, 11 Luty 2016.

  1. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    niedawno założyłem sklep i jestem w trakcie jego konfigurowania.
    Niestety zarówno panel administracyjny jak i sam sklep działają bardzo powolnie, tj. wolno ładują się strony. Nie wiem, czy wpływ na to ma brak domeny sklepu czy cokolwiek innego?
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    czy możesz podać link do sklepu abyśmy mogli ocenić czy jest jakaś różnica pomiędzy Twoim sklepem, a innymi?
     
  3. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jeśli chodzi o sam sklep to nie zauważyłem jakiegokolwiek powolnego działania, działa normalnie jak inne, a nawet bym powiedział, że nieco szybciej niż część sklepów osób z forum.
     
  5. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Wyczyściłem historię, ciastka itp. ale w porównaniu do starego sklepu wydaje mi się wolny :) W sumie za dużo grafiki nie ma, mam stockowy styl graficzny.
    Z racji, że jestem totalnie zielony, to przy okazji zapytam: czym edytować style css? nie mam o tym w ogóle pojęcia, trochę poczytałem, coś tam poprawiłem ale z marnym skutkiem.
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    edytujesz po prostu kod css w szablonie, @Grzesiek opisał w jednym z tematów który nawet podany jest w statusie po prawej stronie na forum jak należy to robić. Jednak to wiedza z zakresu samego css jest niestety potrzebna :)
     
    atinstalacje lubi to.
  7. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Dziękuję za pomoc i odpowiedzi. Na razie idę ogarnąć style, ale jeszcze tutaj wrócę ... ;)
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tu masz poradnik jak się do tego zabrać, jak w ogóle zidentyfikować obiekt.
    Pamiętaj, aby w panelu sklepu utworzyć kopię skórki. Jeśli będziesz miał pytania, zadawaj je na forum.
    W tematach wymagających autoryzacji, a więc np. zgłoszenia związane z typowym nie działaniem usługi itp. sugeruję kontakt z BOK, nie mniej skoro podałeś już nazwę sklepu, to przekazałem temat, zobaczymy co tam się dzieje.
     

Poleć forum znajomym