1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Pozycjonowanie a wyłączenie sklepu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Centrumr, 2 Czerwiec 2018.

  1. Centrumr

    Centrumr Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Witam, chcę stworzyć sklep, wystawiać produkty żeby się pozycjonowały aczkolwiek nie mam założonej działalności i tu moje pytanie, czy można wyłączyć jakoś sklep tak żeby produkty się pozycjonowały lub wyłączyć ceny tak aby sklep wyglądał jak katalog ? Wiem że można wyłączyć ceny ale wyłączają się tylko w kategoriach, po wejściu w produkt już są widoczne :/ Jakieś pomysły ?
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Wyłącz możliwość kupowania w panelu sklepu.
     
  3. Centrumr

    Centrumr Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Pozycjonowaniu to nie zaszkodzi, i raczej pod względem prawa też będzie ok?
     
  4. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Tak w świetle prawa nie będzie to sklep bo nie ma możliwości kupowania. Będzie to tylko oferta czyli zbiór produktów.

    Pozycjonować będą się normalnie (a raczej indeksować bo pozycjonowanie to inna bajka)
     
  5. Centrumr

    Centrumr Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Pozycjonowanie swoją drogą wiadomo, chodziło tylko czy nie wpłynie to negatywnie. Można oznaczyć temat jako rozwiązany :) jeżeli masz jakiś ciekawy artykuł na temat pozycjonowania to podeślij mi bo od czytania różnych tekstów na ten temat już sam nie wiem co i jak :/
     

Poleć forum znajomym