1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Problem z hasłem do serwera przy instalacji certyfikatu

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika konrad123456, 30 Maj 2018.

  1. konrad123456

    konrad123456 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry, mam podobny problem, po kliknięciu "Zainstaluj certyfikat" pojawia się prośba o hasło do serwera i nie jestem w stanie podać poprawnego hasła. Proszę o pomoc, nie wiem jakie informacje są jeszcze konieczne.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    potrzebna jest nazwa serwera na którym instalujesz i jego hasło, ale nie domena, ale nazwa serwera
     
    konrad123456 lubi to.
  3. konrad123456

    konrad123456 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    A gdzie znajdę nazwę serwera zakładając, że domenę i certyfikat mam w home.pl? Próbowałem prawdopodobnie wszystkich kombinacji i nie udało się.
     
  4. ezrauksw.pl

    ezrauksw.pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Mam ten sam problem - nie wchodzi zarówno login do panelu, jak i nazwa serwera na home.pl. Komuś się udało?
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie ma, że nie wchodzi, w usługach jest dokładnie nazwa serwera, bez żadnych końcówek .home.pl czy coś, sama nazwa usługi serwera, np serwer123456. Pamiętajcie, że mogliście dla serwera ustawić inne hasło nić do usługi na jaką się logujecie. Polecam zmienić hasło do serwera, zanim coś zrobicie i problem zniknie :)
     
    ezrauksw.pl lubi to.

Poleć forum znajomym