1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z logowaniem się przez facebooka

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Slawek J., 22 Październik 2017.

  1. Slawek J.

    Slawek J. Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    2
    Nie działa u mnie logowanie się przez facebooka. Może nie jest to jakoś specjalnie potrzebne ale jak już taka funkcjonalność jest...
    Proszę o pomoc po naciśnięciu zarejestruj się przez facebook pojawia mi się taki komunikat:

    upload_2017-10-22_21-41-2.png
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przekazałem temat do konsultacji: FEEDBACK-1327
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Slawek J. przed chwila spróbowałem zarejestrować się w Twoim sklepie za pomocą konta na Facebooku i rejestracja przeszła pomyślnie. Sprawdź to ponownie lub opisz proszę jak możemy zreplikować ten błąd.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    z jakiej przeglądarki korzystasz. Czy próbowałeś wyczyścić pamięć cache?
     
  5. Slawek J.

    Slawek J. Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    2
    dzięki za odpowiedź. Ja próbowałem i ciągle wyskakuje ten komunikat. Próbowałem przez Firefoxa i Explorera.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Potwierdzam, że również mogę się poprawnie zalogować do Twojego sklepu za pomocą Facebook'a. Czy próbowałeś również na innym komputerze to sprawdzić? Póki co ustawiam temat jako rozwiązany.
     
  7. Krantom

    Krantom Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Nie działa logowanie przez facebooka i google. Sprawdzane pod Google chrome i FF na Windows 10. Serwis manufakturamenu.eu.
     

Poleć forum znajomym