1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z przeniesieniem domeny sklepu (oraz problemy wizualne)

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Hopa.brand, 29 Kwiecień 2019.

  1. Hopa.brand

    Hopa.brand Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Hej, witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post.

    1. Mam problem, ponieważ wykupiłam sobie
    esklep: https://sklep5474375.homesklep.pl/
    oraz domenę: hopa-brand.com
    Ale nie mogę zmusić sklepu żeby znajdował się na domenie. Podczas kupowania sklepu zaznaczyłam opcję, że chcę aby przypisał się do strony hopa, ale tak się nigdy nie stało. (Czy brakuje mi jakiegoś certyfikatu? O co chodzi?)

    Problemy wizualne
    2. Dodałam sobie piękne marginesy, bo oryginalny szablon przytula się do boków strony, jestem bardzo zadowolona, ale siatka na której siedzą produkty rozbiła się na 3 kolumny. Nie potrafię zmusić jej do wyświetlania 4 kolumn, tak aby nie zniszczyć reszty strony. Czy macie na to jakiś dobry sposób? Najlepiej taki który nie ingeruje w .tpl

    3. Podczas wyświetlania na telefonie menu (po rozwinięciu) ucieka mi na bok. Nie jest to raczej związane z niczym co do teraz napsułam w szablonie. Chyba. Nie umiem tego naprawić (zdołałam jedynie dodać czarne tło pod menu żeby było widać co się psuje i jak).

    4. (ciekawostka) Wie ktoś coś na temat tego co znalazłam w CSSie? (załącznik)
     

    Załączone pliki:

  2. Hopa.brand

    Hopa.brand Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Problemy 2 oraz 3 rozwiązałam już sama. Czy jest mi ktoś w stanie pomóc przenieść domenę?
    Dodaję screen błędu przeniesienia
     

    Załączone pliki:

    • error.png
      error.png
      Rozmiar pliku:
      378,8 KB
      Wyświetleń:
      539
    Ostatnia modyfikacja: 1 Maj 2019
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Ad1. widzę, iż sklep wyświetla się już poprawnie.
    Ad4. niestety nie jestem w stanie tego zreplikować w żaden sposób, czy nadal możesz to zreplikować ?
     
  4. Hopa.brand

    Hopa.brand Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ad1. Sklep wyświetla się poprawnie dopiero od wczoraj
    Ad4. Też nie jestem w stanie zreplikować tego "błędu", uznaję go jednak za nieszkodliwy żart, bo strona o danym adresie nie istnieje.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Rozumiem, w przypadku jakiś niejasności sugeruję kontaktować się z naszym działem przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 504502500 numer wewnętrzny 3
     

Poleć forum znajomym