1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

problem z wykonaniem kopii

Dyskusja w 'Acronis Backup - ochrona i kopia zapasowa' rozpoczęta przez użytkownika Witek, 31 Marzec 2016.

  1. Witek

    Witek Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    1
    Witam

    Mam problem z kopiami danych na kilku różnych komputerach przypisanych do różnych kont backupu.
    Wszystkie przypadki łączy komunikat:
    Czy to coś po Waszej stronie czy mam sprawdzić te kilka stanowisk bo jednocześnie na nich wszystkich coś walnęło?

    Pozdrawiam, miłego dzionka.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Potrzebuję identyfikator usługi oraz konkretny opis problemu, na czym on polega, a więc w jakich okolicznościach się pojawia.

    opis problemu wrzuć tu, być może się komuś przyda, a identyfikator usługi podeślij w wiadomości prywatnej. Chyba że zgłaszałeś to na BOK, to podaj numer sprawy.
     
  3. Witek

    Witek Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    1
    Niestety, nie wiem wiele więcej, jestem dość daleko od komputerów, które mają ustawiony backup, od wczoraj dostaję tylko maile o niepowodzeniu wykonania kopii danych z kolejnych stanowisk w firmie. Wszystkie łączy właśnie problem z brakiem / uszkodzeniem jakiegoś certyfikatu / klucza.
    ID już wysyłam na privie.

    Dzięki, pozdrawiam.
     

Poleć forum znajomym