1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Profile użytkowników - jaka wtyczka?

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika watchdog, 12 Styczeń 2016.

  1. watchdog

    watchdog Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Witam,

    czy jest jakaś wtyczka (na to, aby była po polsku to już wiem, że nie ma co marzyć), z możliwością przetłumaczenia, abym mógł na swojej stronie stworzyć wygodne profile użytkowników? To czego potrzebuję to:

    Profil użytkownika, który zawiera jego login, awatar, umożliwi zamieszczenie zdjęcia, opisu, galerii zdjęć, oraz pozwoli innym użytkownikom na pisanie komentarzy w profilu i ocenę.

    Przetestowałem wtyczkę buddy press, ale to jest jakaś porażka. Kilka funkcji na krzyż, naprawdę nic ciekawego.

    W tej chwili testuję wtyczkę Users Ultra i jest to wtyczka w miarę zbliżona do moich potrzeb (no może z wyjątkiem płacenia skandalicznie wysokich abonamentów za wersję PRO - nawet jak na standardy amerykańskie). Ale przetłumaczyć mogę tylko część tekstów - do innych nie mam dostępu, a grzebanie w samym kodzie strony raz, że jest niewygodne, a dwa nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań. Nie chcę na swojej stronie wrzucać wtyczek przetłumaczonych w połowie, bo to nie jest profesjonalne podejście do użytkowników.

    Czy ktoś spotkał się z jakimś rozwiązaniem, które zadowoliło go i może śmiało polecić?
     

Poleć forum znajomym