1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Program do bazy danych

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika slsk, 25 Kwiecień 2018.

  1. slsk

    slsk Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, szukam programu do budowy prostej bazy danych (imię, nazwisko, data urodzenia itp), takiej żebym mógł osadzić na home.pl i z każdego miejsca mieć do niej dostęp. Czy można liczyć na jakieś wasze propozycje.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    do zbudowania w 15 minut :)
    formularz tu dajemy formularz z polami jakie chcemy dodać do bazy i nazwami odpowiednich pól
    dajemy to metodą POST do pliku powiedzmy dodaj.php gdzie dodajemy insertem rzeczy z formularza do tabelki w bazie
    w pliku powiedzmy pokazwszystkie.php wyswietlamy selectem z bazy wszystkie rekordy :)
    nie wiem czy takie proste rozwiązanie jest gdziekolwiek gotowe :)
     
  3. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
    Myślę, że ów nie jest programistą, który by ogarnął to, o czym piszesz @TheL. W innym wypadku nie pytałby w ten sposób.Jemu chodzi o jakiś skrypt do zainstalowania na stronie. Moim zdaniem niech sobie założy osobną instalację WP i używa jej do dodawania użytkowników. Jeśli mu potrzeba jakiś pół, to na pewno znajdzie wtyczkę, która umożliwi mu dodawanie niestandardowych pól do profilów.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja się chyba za bardzo zapędziłem :) ale ja to widzę jeszcze inaczej:
    najtańszy vps na nim owncloud, w nim plik excelowy z danymi i synchronizacja z komputerem :)
    znam też taką osobę która pracuje na phpmyadiminie i tam sobie zarządza bazą :)
    myślę, że przy takim pytanie również wp może się okazać problemem, bo jako golas nie ma takich opcji.
     
  5. X9DESIGN

    X9DESIGN Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    4
  6. slsk

    slsk Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    TheL dzięki, ale zdecydowanie za mocno doceniasz moje umiejętności. Z tą bazą w excelu myślałem, ale od strony wizualnej to cienko to wygląda. Raczej, żeby to wyglądała jak w accessie.
    X9D również dzięki z tym WP OK ale co dalej, tych pól potrzebowałbym sporo
    Userspice zna ktoś?
     

Poleć forum znajomym