1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Projekt sklepu podobnego do Click Shop - jak i co powinien mieć?

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika karolina.grochowska2, 23 Kwiecień 2017.

  1. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Chcę zlecić profesjonalnej firmie wykonanie projektu sklepu internetowego z butami. Będzie on wzorował się na click shopie. O jakie ważne funkcję i modyfikacje mogę się ubiegać w moich wymogach projektu,aby sklep naprawdę dobrze funkcjonował,dobrze wyglądał,był łatwy w obsłudze i miał wszystko. (oprócz funkcji jakie ma Click Shop)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tworzenie sklepu internetowego od podstaw daje Ci nieograniczone możliwości jego projektowania, wszystko więc zależy od tego co potrafi sama firma i czego sama oczekujesz. Nie wiem więc co mógłbym Ci odpisać. Przede wszystkim dobrze by było poświęcić trochę czasu, kilka tygodni na przetestowanie kilku platform sklepów internetowych lub zacząć od gotowego rozwiązania, np. CLick Shop i później dokonać zmiany. W ten sposób wypracujesz sobie sama opinie o platformie i poznasz swoje potrzeby.

    Bo w tym momencie to ja powinienem zadać Ci pytanie, czego w zasadzie potrzebujesz. Dobry wygląd, łatwa obsługa to mało precyzyjna informacja.

    Przejdźmy jednak do rzeczy: sklep z butami na platformie Click Shop to praktycznie bułka z masłem: produkt but, warianty w rozmiarach i koloroach, produkty powiązane to dodatki jak sznurówki, środki do pielęgnacji. Czego chcieć więcej? No i cena: https://home.pl/sklepy-internetowe 100 zł za 12 miesięcy to raczej niewiele za sklep, serwer pod ten sklep i pocztę + dodatkowe strony, wsparcie, proste płatności i naszą pomoc na forum :) Nawet licząc do tego ekstra zakup szablonu graficznego, przygotowanego pod Ciebie, to nadal niewiele.

    Pamiętaj też że o bezpieczeństwie, nasze oprogramowanie jest dostępne w modelu SaaS co wraz z całą konfiguracją oraz systemem aktualizacji sprawia, że jedyną drogą do tego aby włamać się do sklepu i namieszać, jest dostęp przez panel i zaniedbanie hasła. Jeśli poważnie myślisz o pozostaniu w sieci, no to jest to mocny argument, który niweluje potrzeby zatrudniania i płacenia za dodatkowe wsparcie przy łataniu oprogramowania, aktualizacjach i odbijaniu ewentualnych ataków.
     

Poleć forum znajomym