1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Przekierowanie strony WWW przez serwery CloudFlare

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Tomasz, 9 Luty 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ja myślę, że warto znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy bo sprawa jest poważnie dziwna. Którego bym WP nie zainstalował i jakiekolwiek dodatki, jakakolwiek domena to chodzi to bardzo szybko i nawet nie ma zająknięcia przy wczytywaniu, a tu jednak jest jakiś problem.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Weryfikacja działania usługi, podczas wskazanej wcześniej konfiguracji, wykazały praktycznie zerwą aktywność serwera, bez obciążenia, analogicznie logi nie wykazały błędów.

    Tylko Firebug pokazał liczne odwołania do googlevideo oraz youtube co w kontekście korzystania z CloudFlare, daje mi przypuszczać, że przekierowanie mogło iść przez te właśnie serwery. W sytuacji wymagającej weryfikacji, zapraszam oczywiście do zgłoszenia tematu. Będziemy dalej przyglądali się tematowi jeśli ktoś z obecnych użytkowników zgłosi się.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym