1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE przeniesienie strony wordpress pod własciwą domenę

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika magdalenamatylda, 12 Październik 2017.

  1. magdalenamatylda

    magdalenamatylda Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Mam problem zapewne z kategorii dla bardzo poczatkujących, ale siedzę nad jego rozwiązaniem już drugi dzień i powoli wpadam w czarną otchłań nieszczęścia...
    Wykupiłam na home.pl domenę i Wordpress Hosting Basic.
    W mailu dostalam adres www aplikacji wordpressa i tam za pomocą panelu administracyjneg stworzyłam sobie stronę. Tylko , że teraz w żaden sposb nie umiem jej opublikować pod właściwym adresem domeny. Wyświetla się tylko pod adresem z autoinstalotora... Przypisałam domenę do usługi wordpressa, skonfigurowałam przekierowanie ruchu , ale to nic nie daje. Czy jam mam teraz coś zrobić z ftp?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Generalnie zaczynasz od przypięcia domeny do serwera oraz wskazujesz katalog ze stroną, a więc
    Przypisz do serwera: wordpress123456.home.pl a następnie przekierowanie bez separacji, na podkatalog: /autoinstalator/wordpressplus

    Po tym strona powinna wywołać się bez problemu. Być może logowanie do panelu (zaplecza strony) nadal będzie wymagało użycia starego adresu, ale w ustawieniach WP masz opcje wskazania adresu strony WWW, gdzie trzeba podmienić to na własną domenę.
    Na podstawie usługi jaką wskazałaś rejestrując się na forum, widzę że strona działa. Wygląda na to że po prostu nie odświeżyło się gdy dodawałaś post. Jeśli problem nadal występuje, wyczyść pamięć cache przeglądarki. Jeśli i to nie pomaga, daj znać w PW o jakiej domenie rozmawiamy i co aktualnie się dzieje.
     

Poleć forum znajomym