1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Przewodniki pomoc w integracji

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Michał Mierzeejwski, 10 Październik 2017.

  1. Michał Mierzeejwski

    Michał Mierzeejwski Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć wszystkim,
    Potrzebuję pomocy w integracji mojego sklepu. PayU/PayU raty, etc. itd. Poza tym nie mam czasu przedzierać się przez fora i tutoriale.

    Chciałbym, żeby mnie ktoś poprowadził, kto ma doświadczenie i żebym zmniejszył czas do online do minimum.

    Oczywiście jestem gotów zapłacić za pomoc.
    Proszę uprzejmie o info na priva, to się zdzwonimy.

    Pozdrowienia,
    Michał
     
  2. Michał Mierzeejwski

    Michał Mierzeejwski Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Chłopaki i Dziewczyny, potrzebuję wsparcia. Płacę. Please. Chce wystartować Click Shop, Skonfigurować PayU i zrobić integrację z ratami PayU, Please, Please.
     
  3. GD-sklep

    GD-sklep Uczestnik

    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    4
    Czy nie jest tak, że PayU raty masz w pakiecie jak podpiszesz umowę z PayU? To nie jest jedna z forma płatności u nich (podobnie jak BLIK, przelewy, czy karty kredytowe (oddzielna kategoria w PayU))?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Michał Mierzeejwski czy zarejestrowałeś się już w PayU (https://home.pl/payu#section_five)? Po zarejestrowaniu, należy podpisać umowę w PayU, po czym dopiero możliwa bedzie konfiguracja płatności PayU w sklepie Click Shop. Przed podpisaniem umowy możesz zapytać o możliwość skorzystania również z usługi PayU raty.
     
  5. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    Aby nie zaczynać nowego wątku a jest to prawie to samo: czy można w esklepie skonfigurować platnosc BLIK jaknosobna forma płatności? Pojawią się ona orzy rozwinięciu "dodaj nową platnosc" ale jest to jako zewnętrzna i nie wiem jak polaczyc z kontem /umowa w przelewy24.
     
  6. Marcin Z.

    Marcin Z. Ekspert ds. e-commerce home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Witaj.
    ESklep nie posiada obecnie wbudowanej, gotowej integracji z Blikiem.
    Jak zauważyłeś, klienci mogą korzystać z blika w ramach płatności przelewy24 lub PayU.
    By nakierować klientów na informację o możliwości zapłaty Blikiem, administrator sklepu może umieścić informację w opisie wybranej płatności.
    Zdajemy sobie sprawę, że jest to połowiczne rozwiązanie.
    Inną metodą jest napisanie indywidualnej integracji, korzystając z dokumentacji api sklepu https://esklep.tech/ jako płatność "zewnętrzna - niezaufana".
     

    Załączone pliki:

    • blik.JPG
      blik.JPG
      Rozmiar pliku:
      28,4 KB
      Wyświetleń:
      63

Poleć forum znajomym