1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Przycisk "Lista życzeń" - suma.

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika azakowicz, 2 Styczeń 2020.

  1. azakowicz

    azakowicz Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Drodzy,

    zwracam się do Was z prośba o pomoc. Utworzyłem w sklepie www.renati.pl przycisk obok koszyka "Lista życzeń":

    Lista1.png
    (Lista1.png)

    Przygotowany jest on na bazie przycisku koszyka i kieruje do "przechowalni", która została zmieniona na "listę życzeń". Usunąłem z kodu wszystko co jest związane z dodawaniem produktów do koszyka. Jednak chciałbym, żeby przycisk działał na takiej samej zasadzie co koszyk.

    1. Bez zalogowania i bez rzeczy w koszyku Klient widzi "(pusty)"
    2. Po kliknięciu "Dodaj do listy życzeń":
    Lista2.png
    (Lista2.png)

    - Lista życzeń pozostaje (pusty). Komunikat który się wyświetla, że trzeba być zalogowanym, żeby dodać coś do listy życzeń pozostaje bez zmian.
    - Jeżeli ktoś jest zalogowany, to przycisk informuje ile produktów zostało dodanych do listy życzeń i wyświetla sumę ich w PLN.

    Kopia stylu jest zrobiona (kopia 4).

    To co próbowałem:

    1. Zmienić {if 1 == $skin_settings->header->basket} - nie za bardzo wiem dokąd ma kierować w przypadku favourites. Chyba, że tutaj nie ma to znaczenia i może tak pozostać.

    Z góry dziękuję za pomoc.

    Olek,
     

Poleć forum znajomym