1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Pytania o promocję "Produkt za 1 zł" oraz program lojalnościowy

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika drk001, 12 Marzec 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @Dominik rozumiem sytuację oraz Twoją reakcję. Doszło do nieporozumienia podczas odpowiedzi. Zajmę się jutro sprawą jak będę w biurze.

  W przypadku programu partnerskiego, o którym wspomniałeś w swoim poście - jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Ale niestety na dzień dzisiejszy niedostępne w sklepach Click Shop. Porozmawiam z kierownikiem produktu odpowiedzialnym za sklepy internetowe i zobaczę co da się z tym zrobić.
  Znam Magento prywatnie i zgadzam się, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie e-commerce. Uważam jednak, że nie ważne z jakiego rozwiązania sklep internetowy korzysta, każdy sklep internetowy powinien czasami zostać prześwietlony przez specjalistów. W tym przypadku myślę, że nawet przy obrotach 1-10 tys zł można znaleźć dobry i tani consulting. Sklep Click Shop jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, nie powiedziałbym tego samego o Magento, które może wymagać specjalistów od obsługi i zarządzania "na stałe" (np. na etacie).

  Na szybko przeanalizowałem możliwości i równie dobrze można taki program partnerski zbudować samodzielnie zamiast w ramach usługi Click Shop. Wiadomo, że bezpośredni dostęp do takiego programu afiliacyjnego z panelu sklepu byłby wygodniejszy oraz NAJ NAJ. Ale na tę chwilę obawiam się, że może to być niemożliwe (jutro dowiem się więcej). Co do zewnętrznego skryptu afiliacyjnego, to na pewno są już jakieś gotowe rozwiązania, które połączone z kuponami rabatowymi w Click Shop, mogą być "fascynującą zdobyczą" dla Twoich klientów. A o to właśnie chodzi :)

  Ciszę się, że możemy dowolnie wymienić zdania na forum. Właśnie dlatego zostało ono uruchomione, abyśmy mogli swobodnie wymienić się informacjami oraz zdaniami (nawet odmiennymi).
   
 2. Dominik

  Dominik Opiekun

  Wiadomości:
  176
  Docenione treści:
  27
  Napisz, proszę, coś więcej :)
   
 3. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @Dominik wyniki moich szybkich poszukiwań wysłałem do Ciebie w wiadomości prywatnej. Pozwolę sobie zamknąć ten temat, aby uniknąć jeszcze większego Offtopicu.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym