1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Raport (asortyment) - Oglądalność - brak określenia czasu

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika www.regałka.pl, 3 Marzec 2017.

  1. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    Hej,

    Czy tylko mi brakuje możliwości wybrania/zawężenia czasu dla raportu oglądalności produktów?
    W raporcie sprzedaży i szukanych fraz jest taka opcja, a w oglądalności nie ma.
    Panowie admini @Mariusz, da się coś z tym zrobić?

    ogladalnosc.png
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl wystawiłem zgłoszenie do kierownika produktu w tej sprawie (FEEDBACK-1062). Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu, gdy uzyskam informacje zwrotne.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl informuję, że zgłoszony przez Ciebie temat został przekazany do autora oprogramowania w celu naprawy. Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu, gdy uzyskam informacje zwrotne.
     
  4. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz czy coś wiadomo, kiedy ten błąd będzie naprawiony?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl otrzymałem potwierdzenie od kierownika produktu, że sugestia została zaakceptowana w marcu b.r., poprawka nie została jeszcze przypisana do konkretnej wersji, ale programiści zostali ponagleni, aby poprawka weszła z wersją 5.8.9 (lub jak kto woli 1.8.9). Aktualizacja 5.8.8 już jest gotowa i jest wdrażana, oznacza to, że nie będziemy w stanie tego wrzucić przy najbliższej aktualizacji, tylko raczej w późniejszej.
     
  6. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek obecnie wdrażacie poprawkę 1.8.13 a raport asortyment wciąż jest nienaprawiony : /
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl niestety trochę się wydłużyło wprowadzenie tej poprawki. Możliwość określenia zakresu daty dla raportu oglądalności produktów wprowadzimy na 100%, ale nie mogę tego obiecać, że zrobimy to jeszcze w tym roku. Proszę jeszcze o cierpliwość. Pracujemy nad tym.
     
  8. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz to od razu doróbcie:
    1. Pokaż wszystkie oprócz dostępnych pokaż po 10, 20, 50
    2. Eksportuj raport sprzedaży/wyświetleń do csv
    3. Pokaż sprzedaż produktów po dostawcy
    4. Pokaż sprzedaż produktów po kategorii głównej
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl dziękuję za informacje, dodałem Twoje sugestie o zgłoszenia: FEEDBACK-1062.
     

Poleć forum znajomym