1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Hosting Serwer GIT

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika utak3r, 12 Luty 2016.

1. Lucas

Lucas Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Dziękuję :)

2. Mariusz

Mariusz BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    295
    @Lucas możesz napisać coś więcej odnośnie synchronizacji plików po merge'u? Brzmi to jak potrzeba rsynca, post-update-hook lub coś w ten deseń?

W nawiązaniu do Serwera GIT mogę tylko napisać, że planujemy wdrożenie gitolite, ale jest to jeszcze faza planowania i nie możemy powiedzieć kiedy usługa będzie działać i jak będzie wyglądać. Podsumowując, to na chwilę obecną nie ma dostępnych opcji, o których piszesz.

Najbardziej prawdopodobny termin wprowadzenia GITA to w tym roku.

3. LorK

LorK Zdobywca

Docenione treści:
    81
    to chyba musisz zrobić przy użyciu narzędzi dodatkowych (np. CodeShip). Skąd GH czy BB mają wiedzieć, która gałąź jest dla Ciebie gałęzią produkcyjną?

bo chyba właśnie o to chodzi. Niech autor pytania się wypowie, bo mnie też to ciekawi.
    Obecnie "po merdżu" wrzucam automatycznie pliki po... FTP :)

4. utak3r

utak3r Początkujący

Docenione treści:
    4
    To byłoby rozwiązanie idealne. Spisuje się naprawdę bardzo dobrze w przypadku userów nie będących userami systemowymi. Używam od lat i obsługuje się go naprawdę trywialnie :)

...szkoda tylko, że tak straszliwie ślamazarnie się ta sprawa posuwa :p minęło już półtorej roku od mojego pierwszego posta ;)

gregoryk i Mariusz lubią to.
  5. Jats

Jats Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Witam,

jak postępy z wdrożeniem Git'a ?

6. Mariusz

Docenione treści:
    295
    Informuję, że sprawdziłem status zgłoszenia (numer: ZRSI-4020) i otrzymałem potwierdzenie, że nadal pracujemy nad wprowadzeniem Git'a na hostingu współdzielonym. Na najbliższym spotkaniu projektowym, temat wprowadzenia Git'a zostanie poruszony przez kierownika produktu hosting.

Zgłoszenie dotyczące Git'a o numerze ZRSI-4020 jest przez ze mnie obserwowane. Bezzwłocznie poinformuję o aktualizacjach statusu zgłoszenia, gdy tylko się takie pojawią.

Jats lubi to.
  7. utak3r

utak3r Początkujący

Docenione treści:
    4
    Nie ma pośpiechu, za tydzień miną dopiero 2 lata ;) :p
    Tak czy siak, dzięki za update.

Jats lubi to.
  8. Jats

Jats Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Dziękuję za informację, i prosiłbym o informacje po spotkaniu, czy coś się w tej kwestii zadzieje.

9. Mariusz

Docenione treści:
    295
    Wprowadzenie Git'a jest realne nie wcześniej niż w drugiej połowie roku. Przyczyną takiego stanu rzeczy są inne projekty, które kolidują z wprowadzeniem go wcześniej. Skupiamy się nad wprowadzeniem nowego Panelu klienta wraz ze wszystkim co znajduje się "pod nim". Dopiero po tym dużym wdrożeniu będziemy mogli ruszać z Git'em.

10. Jats

Jats Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Dziękuję za informację, niestety mało optymistyczną :)

Poleć forum znajomym