1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Sprawdźcie mój sklep Click Shop - co jeszcze mogę w nim zmienić?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika yankes, 29 Styczeń 2016.

  1. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    przegladajac forum i wchodzac n a linki stron podane przez forumowiczy, pomimo iz net mi zamula wnioskuje ze ich strona laduje sie tyle ze moja wczyta sie juz 3x ;X
    co sadzicie o tym? czy nie za duzo wwalacie grafiki itd, co zmienilibyscie w mojej stronie? www.szerejko.eu
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a. Wiele osób używa grafiki w formacie PNG nieskompresowanej aby zachować dużą szczegółowość zdjęć.
    b. Wiele osób używa slidera np z promocjami który wczytuje się koszmarnie woooolno
    Faktycznie Twoja strona wczytuje się szybko, ale uwierz mi można jeszcze 3 razy szybciej :D
    ja bym ikonki na dole zrobił podświetlane po najechaniu, zlikwidował przezroczystość pod literami na górze i odrobinkę zwęził pasek lub wyrównał napis. A przycisk koszyka zrobił bez ramki dolnej i bocznej :D A tak poza tym to strona wygląda bardzo fajnie i jest czytelna.
     
  3. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    o które ikonki na dole chodzi? jak mozesz to powiedz odrazu jak to zrobic =D , chodzi ci pewnie tlo pod literami w loginbarze? tez o tym myslalem tylko zapominam :X
    a ramke koszyka juz patrze :D
     
  4. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    a co do skrocenia login baru. chcialem to zrobic ale przesuwa mi sie w lewo i niechce wycentrowac ;/
     
  5. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    Jak dla mnie zbyt słaba jakość zdjęć.
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @gielo2 nawet nie tyle słaba jakość, co są zniekształcone bo były ręcznie zmieniane parametry szerokość/wysokość. Wydaje mi się że nie są to produkty, które wymagają lepszych fotek, ale na pewno ma to jakiś tam wpływ na odbieranie produktu. Ja nim kupiłem wkrętarkę, to oglądałem ją z każdej strony :D oczywiście w sieci, bo po co iść do Castoramy i dotknąć hehehe :p
     
  7. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    To, że zniekształcone to też fakt, jednak wyglądają jakby były rozmyte. Na czerwonym widać plamy powstałe przy kompresji. Istnieje coś takiego jak bezstratna kompresja obrazów, którą warto się zainteresować. Że da się? http://www.sklep.platinumfitness.pl/pl/p/Stack-kreatynowy-G.R.O.M.-480g-Beltor/373 tutaj full zdjęcie http://www.sklep.platinumfitness.pl/userdata/gfx/e83cce58c32fe32531b2bd04b9160205.jpg Popatrz na czerwień i całość zdjęcia zarówno w miniaturce jak i powiększeniu. To są zwykłe jpegi, czy widzisz tam jakieś plamy jak na zdjęciach w prezentowanym sklepie? Te zdjęcia nie są jeszcze dobrze zoptymalizowane, da się jeszcze lepiej przy zachowaniu dokładnie takiej samej jakości.
     
  8. loreska

    loreska Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Cześć, czy mogli byście zerknąć na mój sklep i opisać wasze opinie nad czym można by było jeszcze popracować aby go ulepszyć ? www.loreska.pl z góry dziękuje :)
     

Poleć forum znajomym