1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Standard IMAP

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika fakt, 3 Kwiecień 2017.

  1. fakt

    fakt Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Skrzynki pocztowe w home.pl są zgodne ze standardem IMAP.
    A przynajmniej powinny być.
    Pisze własną obsługę klienta pocztowego, ktory wykonuje polecenia na skrzynce w standardzie IMAP i mam pewien problem.
    Polecenie UID SEARCH HEADER pole wartosc - zachwowuje sie w sposob nieprzewidywalny.
    Dla jednego pola własnego nagłowka (X-costam) wyszukiwanie sie udaje, a dla innego pola - już nie - zwracana jest pusta lista wyników.
    Ta sama operacja na takich samych maiach wykonana na koncie pocztowym gmail jest wykonywana poprawnie - wyszukiwanie zwraca uid wiadomosci spełniajacej warunek.

    Serwer poczty home.pl zgłasza sie jako "ideaMapSerwer", i nigdzie nie ma informacji o tym oprogramowaniu.

    Czy jest szansa aby skrzynka mailowa była w 100% zgodna ze standardem RFC3501?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ciekawe pytanie, przekazałem do opiekunów hostingu: FEEDBACK-1089 Jak tylko dowiem się więcej, dam znać.
     
  3. fakt

    fakt Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    ok, dziekuje. :)

    Prosze jeszcze o kontakt do osoby z ktora mogłbym ustalic szczegóły dotyczące zakupu wiekszej ilosci kont email.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Napisz na priv co dokładnie Cię interesuje. W temacie ofert niestandardowych jest to po prostu konsultowane np. z kierownikami produktów, więc myślę, że będe mógł Ci od razu pomóc lub zaproponować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

    Ilość, jakiego typu usługi, co dokładnie być chciał.
     
  5. fakt

    fakt Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Napisalem na priv wczoraj, podalem nawet telefon.
    Zero reakcji :(
     

Poleć forum znajomym