1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Statystyki - garść denerwujących detali

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 26 Czerwiec 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    1) katalogi zawsze zaczynają się od //

    2) część okienek ze statsami ma pozoimy pasek przewijania, który przewija... o kilka pikseli. Nie da się tego poprawić? :)

    upload_2017-6-26_10-29-40.png

    3) po co wyświetlać pasek paginacji skoro nie ma wyników, które są na "drugiej stronie"?

    4) czemu nie można sortować wyników po wszystkich kolumnach?

    upload_2017-6-26_10-33-10.png

    IMHO bardziej potrzebuję sortowania po ilości żądań niż po ich protokole.

    5) @kcieslak zgłaszał to dla innych miejsc, ale tutaj klikanie działa i kieruje w poprawne miejsce ale pytajnik pyta się nas :)

    upload_2017-6-26_10-38-12.png

    Po kliknięciu w ikonkę pojawia się brzydka ramka. Wiem, że to link ale może dało by się zrobić ten dymek inaczej by nie było takiego kropkowanego obszaru.

    6) przycisk Pomoc (górny, prawy róg) otwiera się w tym samym oknie. Wszystkie inne pomoce na tej stronie otwierają nową zakładkę. Czemu nie może być spójnie?
     

    Załączone pliki:

  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Sugestie wskazane w tym temacie zostały przekazane do naszego zespołu. Numer sprawy to: QABETA-498.

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    1. Zgadza się i generuje to goaccess - nie będziemy w tej sytuacji poprawiać zewnętrznej biblioteki.
    2. Potwierdzam, spowodowane jest to przez DataTables - nie będziemy poprawiać zewnętrznej biblioteki.
    3. W tym przypadku również dotyczy to biblioteki DataTables - nie będziemy poprawiać zewnętrznej biblioteki.
    4. Wystawiłem na to osobne zgłoszenie do zespołu zajmującego się rozwojem naszych statystyk (QA-51257).
    5. Wystawiłem na to osobne zgłoszenie do zespołu zajmującego się rozwojem naszych statystyk (QA-51259).
    6. Wystawiłem na to osobne zgłoszenie, aby wszystkie linki do pomocy kierowały do nowego okna (QA-51260).

    Z uwagi na wystawienie osobnych zgłoszeń i przesłanie feedbacku odnośnie pozostałych wskazanych w tym temacie sugestii, ustawiam temat na forum jako rozwiązany. Będę informował, gdy będą wprowadzane zmiany w wystawionych nowych zgłoszeniach (QA-51257, QA-51259, QA-51260).
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    1, 2, 3 - może warto to zgłosić do producenta?
    Te "//" to dość częsty widok na Home.
     

Poleć forum znajomym