1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Subiekt GT > Click Studio > Click Shop a WARIANTY produktów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 12 Styczeń 2017.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam wszystkich użytkowników

    Zwracam się z prośbą o fachową poradę, których na tym forum nie brakuje

    Prowadzę sklep internetowy Click Shop Premium od niecałego roku.

    Program magazynowy : SUBIEKT GT +SFERA
    Aplikacja łącznik pomiędzy magazynem a clickshopem : CLICK STUDIO
    Finalnie silnik sklepu : CLICK SHOP PREMIUM

    Doszedłem do momentu, kiedy muszę zrobić warianty produktów (powinienem już dawno to zrobić )

    Mianowicie posiadam np jeden produkt który występuje w różnych kolorach, rozmiarach :
    przykład : Rower ( w dwóch kolorach, po 4 rozmiary ram w każdym kolorze )

    http://superrowery.pl/pl/p/Kross-Level-B1-Grafitowy-Czerwony-Czarny-L-2016/303 kolor pierwszy

    http://superrowery.pl/pl/p/Kross-Level-B1-Czarny-Zolty-Bialy-XL-2016/538 kolor drugi

    Jak widać, rowery te ( również w subiekcie) widnieją każdy pod inną oddzielną pozycją, a muszę zrobić je jako wariant produktu, żeby wszystkie kolory wyświetlały się pod jedną pozycją.

    Czy ktoś na forum korzysta z takiej integracji jak ja ? ( subiekt+clickstudio+clickshop)
    i mógłby mi doradzić, jakie kroki powinienem uczynić żeby to wszystko się zgrało ? chodzi mi głównie o clickstudio- 'podobno' ta aplikacja wariantów produktów niestety nie obsłuży.


    Liczę na poradę, pozdrawiam serdecznie
     
    Mariusz lubi to.
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-1029 wystawiam zgłoszenie, niestety nie mamy dostępu do integracji z SUBIEKT GT w stopniu, który umożliwiłby odwzorowanie podobnych warunków, więc temat przekazuję do opiekuna produktu do sprawdzenia czy jesteśmy w stanie coś tu podziałać. Proszę o cierpliwość, chyba że oczywiście ktoś inny ma jakieś pomysły.
     
  3. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam, wiadomo coś o moim małym duzym problemie ?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @stachurski12 w ramach zgłoszenia (FEEDBACK-1029) otrzymałem informacje, że aplikacja Click Studio nie obsługuje i nie będzie obsługiwała wariantów. Jedynie jako poradę mogę zasugerować skorzystanie w takim przypadku z innej integracji (np. S2S od http://www.e-mo.com.pl).
     
  5. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    @stachurski12 udało Ci się coś poradzić? My sprzedajemy ubranka - warianty to rozmiary jednego modelu (nie da się chyba inaczej tego zrobić). Myślałem, że Sfera+ClickShopStudio to proste rozwiązanie aktualizowania stanów magazynowych, ale niestety widzę, że chyba się u nas nie sprawdzi :(((

    Będę wdzięczny za rady w tym temacie!
     

Poleć forum znajomym