1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Testują nas w sieci!

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 9 Październik 2015.

  1. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Znalezione na Facebook:
    Niestety, sprawny.marketing nie załapał się na nasze testy nowej usługi, Wordpress Hosting SSD. Nie wiemy też na jakiej usłudze wykonał testy, w jakich warunkach oraz dlaczego nie użył PHP 5.6. No i dlaczego nie odezwali się do nas :) Ważne, że konkurencja też jest w testach i czasami słupki ma dłuższe... a jak twierdzi autor, to źle :)

    @TheL to może jakiś nie sponsorowany test porównawczy?
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jeśli uda mi się od konkurencji uzyskać platformy do testów bez problemu mogę taki test zrobić, ale nie w taki sposób jak ten. Wg mnie on jest sponsorowany bo nie ma konkretów odnośnie dokładnych usług z jakich korzystał.
    Platformy muszą być opisane i podobne.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dla potomnych, gdyby ktoś wziął sobie do serca w/w testy, to w tym temacie, znajdziecie testy porównawcze hostingu współdzielonego a hostingu SSD. Wszystko z naszej oferty.
     
  4. servicepl

    servicepl Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    3
    Ten test to jakieś jaja ;)

    Ciekawe dlaczego nie hostuja się na LH ;)

    Nawet posty ze wzmianką o sponsorach wywalaja ;)
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tak jak pisałem jak uda mi się zdobyć darmowe konta na wszystkich tych hostingach zrobię prawdziwy test porównawczy bo wg mnie podany wyżej jest nieprawdopodobny, znam testy którymi jest wykonany i ktoś sobie chyba zażartował w nim.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Jakiś taki nierzetelny ten ich test... autor testu całkowicie zignorował wdrożenie usługi Wordpress Hosting SSD, które miało miejsce 1 dzień wcześniej niż publikacja jego wpisu. Trochę szkoda... :)
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ja w tym teście nie widzę konkretnego testu :) każdy produkt da się przetestować i ocenić dobrze nie podając konkretnych danych.
     

Poleć forum znajomym