1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Testy nowej usługi - Wordpress Hosting SSD od 25.09 do 09.10

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika admin, 23 Wrzesień 2015.

 1. admin

  admin BOK home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  12
  Docenione treści:
  3
  Szybciej, prościej, bezpieczniej

  Wordpress Hosting SSD w home.pl
  czyli najlepsze miejsce dla Twojego Wordpressa

  Wordpress to obecnie najpopularniejszy, darmowy CMS (System Zarządzania Treścią) do prowadzenia bloga, galerii, stron prywatnych oraz firmowych. System pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Dzięki tysiącom darmowych wtyczek, szablonów oraz wielu społecznościom skupionym wokół Wordpressa, zbudujesz na jego bazie swój wymarzony i idealny serwis WWW.

  wordpress-hosting.jpg


  Wordpress Hosting SSD w home.pl to:
  • Dyski SSD - To podstawa platformy Wordpress Hosting! Dzięki zastąpieniu tradycyjnych dysków talerzowych, wydajnymi i szybkimi dyskami SSD, możemy zaoferować Twojemu serwisowi nawet 60% wzrost wydajności, w stosunku do standardowego hostingu współdzielonego. W trakcie codziennej pracy zarówno Ty jak i odwiedzający Twój serwis odczujecie ogromną różnicę w prędkości ładowania stron.

  • CPU / RAM / MaxCGI - Poszczególne parametry pracy serwera, takie jak ilość pamięci RAM, czas użycia procesora (CPU) czy ilość jednocześnie uruchamianych procesów (MaxCGI) zostały tak dobrane, aby Twój Wordpress działał stabilnie, niezależnie od tego z jakich dodatkowych wtyczek korzystasz. Masz pewność, że blog działa, a Ty możesz poświęcić swój czas na jego rozwój.

  • PHP 5.6 i OPcache - Najnowsza wersja środowiska PHP (5.6), zalecana przez twórców Wordpressa do jego prawidłowego działania, jest domyślnie włączana dla Wordpress'a. Gwarantuje to zgodność i pełną kompatybilność ze wszystkimi nowymi funkcjami systemu i zwiększa jego bezpieczeństwo. Dodatkowo, wydajny mechanizm cache'owania (OPcache) skraca czas potrzebny na załadowanie poszczególnych elementów strony (zdjęcia/skrypty).

  • Zaawansowany backup - Zarządzając więcej niż jednym Wordpressem z pewnością docenisz mechanizm zarządzalnych kopii bezpieczeństwa. Pozwala on, w kilku kliknięciach, na stworzenie zrzutu witryny w dowolnym momencie i odtworzenie go, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo, usługa objęta jest także naszym cyklicznym mechanizmem to tworzenia kopii bezpieczeństwa, dzięki czemu utrata danych na pewno Ci nie grozi!

  • Autoinstalator - Proces instalacji Wordpressa uprościliśmy do absolutnego minimum. Natychmiast po rejestracji usługi, pierwsza instalacja Wordpressa wykonywana jest automatycznie. Jedyne co musisz zrobić, to odebrać wiadomość z danymi dostępowymi i... rozpocząć tworzenie swojego serwisu. A jeżeli potrzebujesz dodatkowych instalacji, możesz także skorzystać z Autoinstalatora - instalacja w kilka sekund, bez wgrywania plików, ręcznego tworzenia bazy i zawsze w najnowszej dostępnej wersji.

  • Jedna opłata - Brak jakichkolwiek dodatkowych opłat za wyższe zużycie RAM-u i CPU. Abonament płacisz raz na rok. Dajemy gwarancję stałej ceny. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty. Osiągasz lepsze wyniki, a płacisz wciąż tyle samo.

  Jak uzyskać dostęp do testowej usługi?
  Skontaktuj się z jednym z administratorów (Grzesiek lub Mariusz), aby uzyskać swoje konto testowe dla Wordpress Hosting SSD i rozpocząć testy nowej usługi! Wyślij do nich prywatną wiadomość z prośbą o utworzenie konta testowego - nie zapomnij podać informacji na jakie dane ma zostać zarejestrowana usługa (nip lub pesel wystarczą - jeśli posiadasz już konto zarejestrowane na te dane w home.pl, to na tej podstawie zidentyfikujemy Twoje konto i dodamy do niego nową testową usługę).

  Chcesz zgłosić feedback? Chcesz zasugerować, abyśmy coś poprawili?
  W tym celu utwórz nowy temat w kategorii "Testy Nowych Usług" na forum.home.pl. Zastanowimy się nad nim wspólnie z innymi użytkownikami oraz specjalistami z home.pl!
   
  Ostatnia modyfikacja: 25 Wrzesień 2015
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  Poniżej przesyłam podstawowe parametry dla usługi Wordpress Hosting SSD w home.pl:

  wordpress-parametry.jpg

  Więcej szczegółowych parametrów dla usługi opublikujemy niebawem :)
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  Dziękujemy wszystkim za czynny udział w pierwszych testach przeprowadzonych dzięki forum.home.pl

  W chwili obecnej rejestracja nowych użytkowników, którzy będą dodawani do tej grupy, została wstrzymana. Wrócimy do tematu przy kolejnych testach.
  Informujemy o tym już dziś, gdyż od rana usługę można już rejestrować testowo pod adresem www.home.pl/wordpress-hosting

  Mamy nadzieję, że podobnie jak my, dobrze się bawiliście i przystąpicie do kolejnej próby. O nowych wydarzeniach będziemy informowali na bieżąco.
  Nowa usługa została wdrożona, wszystkie sugestie i uwagi jakie umieściliście na forum i przesłaliście w prywatnych wiadomościach, zostały przekazane do kierownika produktu i osób odpowiedzialnych za wdrożenie. Wiemy w którym kierunku rozwijać usługę.

  Jeśli będziecie mieli jakieś uwagi dot. dokumentacji - Centrum Pomocy lub dodatkowych informacji na forum, piszcie!

  Pozdrawiamy
  Grzesiek i @Mariusz
   
 4. TheL

  TheL @Lider VIP Beta-tester

  Wiadomości:
  2 400
  Docenione treści:
  532
  Gratuluję udanych testów. Następne będą jeszcze lepsze :) dajcie znać wcześniej przygotujemy się z narzędziami do testowania :) Życzę powodzenia z usługą :) mam nadzieję, że udało mi się choć trochę pomóc :)
  Pozdrawiam
   
 5. jakubgalinski

  jakubgalinski Spryciarz

  Wiadomości:
  48
  Docenione treści:
  4
  Potwierdzam słowa @TheL . Proponuję rownież, żeby "dajcie znać wcześniej przygotujemy się z narzędziami do testowania" :)
   
 6. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  Testy usługi Wordpress Hosting SSD zostały zakończone! Do końca tygodnia będą funkcjonować wszystkie testowe usługi, które dla was uruchomiliśmy! Później zostaną one wyłączone!

  Wszystkie tematy z ukrytej kategorii dla testerów zostały przeniesione do nowej kategorii na forum o nazwie: Wordpress Hosting SSD
   
  jakubgalinski lubi to.

Poleć forum znajomym