1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Forum home.pl Testy nowych usług w home.pl – zapraszamy!

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 25 Wrzesień 2015.

?

Podoba Ci się uruchomienie testów nowych usług na forum.home.pl?

Poll closed 9 Październik 2015.
 1. Tak

  25 głos(ów)
  96,2%
 2. Obojętne

  1 głos(ów)
  3,8%
 3. Nie

  0 głos(ów)
  0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  Od 25.09.2015 rozpoczynamy testy nowych usług, które planujemy wdrożyć w najbliższym czasie w home.pl!

  Komunikacja pomiędzy testerami prowadzona jest na forum.home.pl w specjalnie przygotowanej kategorii o nazwie "Testy Nowych Usług", gdzie tematy odnośnie testów widoczne są tylko dla wybranej grupy użytkowników.

  Chcesz zostać testerem home.pl? Załóż konto na forum!
  Aby zostać testerem w home.pl wystarczy zarejestrować się na forum.home.pl i podać podczas rejestracji sekretny kod: 010101
  [​IMG]
  Rys. Podczas rejestracji lud edycji konta na forum.home.pl wpisz sekretny kod: 010101
  Po zakończonej rejestracji, poczekaj na aktywację Twojego konta na forum przez administratora. Jeśli wpisany podczas rejestracji sekretny kod będzie poprawny, Twoje konto na forum zostanie dopisane do specjalnej grupy „Beta-tester”, która posiada uprawnienia dostępu do specjalnie przygotowanej kategorii forum.

  Jeśli posiadasz już swoje konto na forum.home.pl, wystarczy że podczas edycji swojego konta na forum (w zakładce „Ustawienia”) wpiszesz sekretny kod: 010101. Możesz też po prostu napisać wiadomość prywatną do administratora: Grześka lub Mariusza z prośbą o nadanie uprawnień oraz uruchomienie usługi do testów.

  Jak przeprowadzać testy nowych usług w home.pl?
  Jeśli masz już swoje konto na forum.home.pl i posiadasz już dostęp do kategorii „Testy nowych usług”, to wejdź do niej, wyświetl dostępne tematy i sprawdź informacje opublikowane przez administratorów. Znajdziesz w nich instrukcje m.in. jak uzyskać konto z nową usługą do testowania, treści zadań do testów lub posty innych testerów z feedbackiem odnośnie testowanej przez nich usługi. Szczegółowe informacje na temat poddanej testom usługi znajdują się w ukrytej kategorii forum.

  Zostań testerem home.pl i miej wpływ na rozwój usług w home.pl!
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym