1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Trochę o platformach e-commerce z perpektywy sprzedawców

Dyskusja w 'Firma w Internecie' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 4 Grudzień 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Cenep.pl opublikowało kilka dni temu taki sobie komunikat... chociaż to w zasadzie krótki artykuł z podsumowaniem raportu.
  Nie mogło oczywiście zabraknąć w nim usługi Click Shop. Myślę, że warto zapoznać się z całością, nawet z czystej ciekawości. Poza oczekiwanymi funkcjonalnościami, możemy dowiedzieć się także, że 84% polskich e-sklepów korzysta z gotowych rozwiązań, a 16% decyduje się na wdrożenie oprogramowania typowo przygotowywanego na miarę. Jak widać ten model sprawdza się i zapewne ma w tym duże znaczenie wsparcie jakie świadczą firmy udostępniające sklepy, ale i dostęp do aktualizacji, bezpieczeństwo, integracje i gotowe rozwiązania...

  Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

  Przy okazji, usługa Click Shop dostępna jest w modelu SaaS. Oznacza to, że decydując się na takie rozwiązanie, otrzymujemy gotowe do użycia oprogramowanie, które startuje z chwilą jego rejestracji.

  W ramach rocznego abonamentu, który objęty jest stałą opłatą, jednorazową na początku współpracy, wszystkie przeprowadzane aktualizacje oraz wsparcie techniczne są darmowe.

  Z każdym sklepem, klient otrzymuje także pakiet Bonusów, nawet o wartości 3000 zł, dzięki któremu może wystartować ze sprzedażą, ponosząc minimalne koszty przy jednoczesnej darmowej promocji sklepu w sieci. Dzięki szeregu dodatkowych usług home.pl, jak chociażby reklama internetowa, prowadzenie handlu w sieci to czysta przyjemność.

  Jeśli macie jakieś pytania dot. usługi Click Shop, zapraszam do kontaktu :)
   
  Ostatnia modyfikacja: 4 Grudzień 2015

Poleć forum znajomym