1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Trudne sprawy. Dlaczego ja? Szkoła! Ukryta prawda!

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 11 Październik 2015.

  1. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    [​IMG]

    I tyle w temacie, jesteście niesamowici!
    Co możemy zrobić, aby było Was jeszcze więcej?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    [​IMG]

    @Alagorek grasz o milion!!!

    Napiszesz nam, co zrobić aby poniedziałek mijał w pracy radośnie? Z uśmiechem na twarzy? Z szefem za pan brat?
    Czekamy na odpowiedź do 12:00 i wysyłamy w zamian worek prezentów. W zamian za 400 uśmiechów szczęśliwych forumowiczów.

    Udzielając odpowiedzi zgadzasz się na wykorzystanie jej do promowania forum :) To nic strasznego, zobaczy ją miliony użytkowników na świecie, więc cenzuralnie i tak abyśmy nie dostali po głowie od Dyrektora!

    [​IMG]
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Gratuluję!
    Spodziewałem się tego, że forum szybko będzie zbierało nowych użytkowników, technicznie jest to jedna z najlepszych platform komunikacji z klientami, promowania usług, helpdesku itd.
    Spodziewam się, że niedługo będzie 500, a potem szybko forum doskoczy do 1000.
     
  4. Alagorek

    Alagorek Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    2
    Co zrobić, aby w poniedziałek praca stała się przyjemnością?

    Prowadzę serwis internetowy, który prowadzę prawię od 10 lat. Jestem strażakiem, pasjonatem pożarnictwa, lata temu stworzyłem stronę o tej tematyce. Przez lata się tak rozrosła, że prowadzenie jej stało się moją pracą. Czasem ciężką, wkurzającą, ale jednak pracą. Kocham to co robię, a więc uwielbiam rano wstawać do pracy, aby dbać o to, by inni z mojej branży mieli co czytać. Straż Pożarna moją pasją, tak samo jak Remiza.com.pl - dzięki której mam już na chleb.

    Pozdrawiam!
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @Alagorek, czy nie masz problemu z flashem na stronie? :D zamiast się wczytywać u mnie na każdej przeglądarce chce się zapisać :)
    Prowadzenie strony która jest naszą pasją i przynosi dochody jest bardzo fajną rzeczą, sam mam kilka stron dla pasjonatów różnych hobby dość dobrze odwiedzanych, ale nie przyszło mi do głowy aby na nich zarabiać jakoś poważniej :)
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Alagorek czyli możemy przyjąć, że najlepszą metodą na spędzenie udanego poniedziałku, jest znaleźć sobie pracę, którą się kocha i lubi?

    Jeśli tak, to dziś macie wolne, robimy godzinę wychowawczą na forum i nie będzie zadania domowego! :D Idę po kawę i ciasto.
     
  7. Alagorek

    Alagorek Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    2
    @TheL, jestem strażakiem, nie programistą. Mamy sporo problemów na stronie, szukałem różnej pomocy, ale jak widać nieskutecznie. To zapłaciłem za coś, czego nie zrobiono, to coś innego nie jest do zrobienia. Serwis nie działa jak należy, a my nic nie możemy z tym zrobić.

    @Grzesiek, dokładnie - trzeba robić to, co się kocha, a wtedy jest jakoś łatwiej.
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @Alagorek nie ma rzeczy nie do zrobienia, trzeba Ci wreszcie raz a dobrze zrobić tą stronę :) Przenieś się na hosting home.pl będzie łatwiej oceniać co może być problemem w jakiej sytuacji, napisz nowy temat dotyczący problemów z Twoją stroną, a pewnie ktoś Ci podpowie co i jak możesz naprawić :)
    Wordpress nie jest trudny i tu wielkich programistów nawet nie trzeba :)
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Alagorek no to czekam na dane do wysyłki poniedziałkowego worka prezentów, w prywatnej wiadomości. Teraz wiemy wszystko. Mam nadzieję, że to będzie początek udanej przygody... i powrotu do nas :)
     
  10. Verix.pl

    Verix.pl Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    7
    Gratulacje !!!

    Widać, ze decyzja o uruchomieniu forum była strzałem w dziesiątkę i użytkowników przybywa :)

    Forum będzie się dalej rozwijało kiedy użytkownicy poczują, że są częścią firmy, nie tylko Klientem do płacenia. Kiedy zauważą, że ich problemy są rozwiązywane, ich wątpliwości rozwiewane, nieumiejętności prowadzone za rękę aż do pozytywnego rozwiązania problemu. Kiedy pomysły nowości czy rozwoju usług nie pozostaną bez echa i zostaną poddane analizie i dyskusji.
    Budując taką dobrze działającą społeczność można się spodziewać szybkiego rozwoju forum, bo najlepszą reklamą jest słowo od kolegi czy znajomego.

    Wspaniały poniedziałek - miły początek tygodnia - dla każdego co innego :) - dla developera to czyste logi błędów aplikacji pracujących na home.pl :)

    :) :)
     
  11. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Verix to napewno jest przewaga,niedawno stanalem przed wyborem domene .to transferowac z home czy nie wiadomo koszty poki co probowalem oplacic domene u rejestratora domeny ale niestety zero odzewu takze powoli utwierdzam sie w przekonaniu @TheL placi sie za jakosc i za to ze spi sie spokojnie niestety jak widac w tej tematyce raczej nie ma zmiluj inwestujesz raz a pozniej masz spokoj ;) jak sie umie i wie mozna dokonywac roznych fajnych rzeczy,fajnie ze Piotrek @TheL tak sie wzial za promowanie forum i sluzy swoja wiedza i pomoca.Pamietam jeszcze za czasow testow VPS stworzylismy nieoficjalne forum pomocy ktore niestety nie przetrwalo ale tematow dzieki Piotrkowi bylo duzo ;) fajnie ze mozna podyskutowac wymienic sie wiedza i nikt nie skacze sobie do gardla ze przekazuje swoja ciezko zdobyta wiedze
     

Poleć forum znajomym