1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Usługa, do której podaję hasło wysyła mi hasło... ale inne

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 18 Wrzesień 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Dziś zarejestrowałem kolejne konto w systemie beta.home.pl.
    W czasie rejestrowania podałem login (mój email) oraz hasło. Przy czym, po zatwierdzeniu system wygenerował mi emaila w którym jest jakieś inne hasło. Z treści wynika, że jest to hasło do tej usługi, której podałem swoje hasło.
    Czy to poprawna sytuacja?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK dziękuję za informacje, przekazałem je do naszego zespołu (numer zgłoszenia: QABETA-954).

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Podczas rejestracji konta nadajemy hasło do panelu (czyli do zalogowania się na stronie https://panel.beta.home.pl), natomiast użytkownik na nowym koncie może zarejestrować hosting, gdzie hasło do tego hostingu wysyłane jest w oddzielnej wiadomości (jest to inne, losowe hasło, które służy tylko do logowania się na serwer, ale nie do panelu tylko do SSH czy FTP itp.). Tytuł wskazanego maila powinien wyglądać następująco: "Twoje hasło dostępowe do serwera (...).
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Ok rozumiem. Czemu nie ma informacji do jakiego serwera (np. serwer123.home.pl) jest to hasło?
    Czemu nie ma informacji do jakiego serwera jest to dostęp (SSH, FTP czy inne...)?

    Właśnie założyłem sobie swój pierwszy hosting, dostaję taką informację i.... nie wiem co to jest. Szczerze, to nawet, po tylu latach bycia z Home, nie wpadłem na to, że mam inne hasło do panel.beta.home niż do SSH.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK w ramach zgłoszenia: QABETA-954 sprawdzam możliwość dodania wskazanych informacji do maila automatycznego, który wysyłany jest do userów.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W tym momencie mail dotyczacy hasła do serwera zawiera informacje do jakiej subskrypcji jest hasło oraz jaki jest typ tej usługi. Uznajemy temat za rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym