1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Warianty mające wpływ na cenę w Zestawach

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika BPiotr, 21 Luty 2019.

 1. BPiotr

  BPiotr Początkujący

  Wiadomości:
  7
  Docenione treści:
  0
  Proszę o dołożenie zmiany ceny zestawu zgodnie z wybranymi wariantami. W tej chwili jeżeli np. sprzedaję zestaw koszula, spodnie i kapelusz (który w zależności od koloru ma rózne ceny) Cena zestawu nie zmienia się. Nie bardzo rozumiem dlaczego. Czy tak trudno dołożyć warunek, że jeżeli któryś z produktów ma wpływ na cenę to cena zestawu zmienia się zgodnie z ustaleniem w wariantach czyli +10 zł czy -20 zł. Funkcjonalność ta dawałaby też dodatkową możliwość usunięcia 1 produktu z np.zestawu 5 produktów. Cena zestawu zmieniałaby się o wartość produktu.
  Bardzo pilnie proszę o dołożenie tego do najbliższej aktualizacji.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 594
  Docenione treści:
  329
  @LukaszC rzucisz okiem. Wydaje się to z jednej strony problematyczne (jeśli warianty działają poprawnie) bo klienci mogą modyfikować ceny zamówienia.
   
 3. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @BPiotr zgłaszaliśmy sugestię do działu rozwoju aplikacji na taką funkcjonalność zestawu, niestety dostaliśmy odmowę. Zestaw ma za zadanie złożenie zestawu który klient może wybrać według ceny ustalonej przez sprzedawcę.
   

Poleć forum znajomym