1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Warianty produktów, możliwość zaznaczenia kilku opcji na raz

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika sejfomania, 14 Lipiec 2017.

  1. sejfomania

    sejfomania Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Witam.

    Potrzebuję pomocy, której centrum obsługi home.pl nie jest w stanie mi udzielić.

    Potrzebuję w wariantach produktów ustawić możliwosc zaznaczenia kilku opcji na raz, link do sklepu https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/p/szafa-na-bron-sejf-S1-STALPOL-GG12-z-przegroda-/410

    Chodzi mi o to, aby w wersji "dodatkowe opcje" kupujący mógłby zaznaczać kilka opcji jednocześnie - zainstalowana wersja tego nie przewiduje (działa na radio).

    Druga sprawa, czy istnieje możliwość zmienienia słowa "NOWOŚĆ" na inne słowo, a jeżeli tak to jak to zrobić.

    Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Spróbuj zmienić tłumaczenie słowa "NOWOŚĆ" w panelu sklepu w opcji menu: Konfiguracja -> Ustawienia regionalne -> Języki -> Polski -> zakładka Frazy -> wyszukaj słowa "Nowość" i zmień jego tłumaczenie na inną frazę.

    Sprawdzam dostępne możliwości u naszego specjalisty ds. Click Shop. Proszę o cierpliwość.
     
    sejfomania lubi to.
  3. sejfomania

    sejfomania Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0

    Dziękuję bardzo za pomoc. Myślę, że ta informacja przyda się dla wielu użytkowników tego forum. Ja zamiast słowa "nowość" wstawiłem słowo "wysyłka gratis", co umożliwia mi obecnie wskazanie darmowej wysyłki na każdym wybranym produkcie https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/p/szafa-na-bron-sejf-S1-STALPOL-GG4-optic-W-/390.

    Pozdrawiam.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Obecnie w sklepie Click Shop nie ma takiej możliwości, aby to skonfigurować, ale otrzymałem informacje od kierownika produktu, że wskazana kwestia została zgłoszona jako sugestia (numer zgłoszenia: HOME-327). Niestety nie mogę podać żadnych terminów wprowadzenia takich zmian z tej sugestii. Jest na to za wcześnie.
     

Poleć forum znajomym