1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Warianty Produktu w Sklepie

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika swiat-sprzatania.pl, 13 Marzec 2021.

  1. swiat-sprzatania.pl

    swiat-sprzatania.pl Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Cześć,

    zaznaczę od razu, że szukałem informacji na forum i stronie pomoc.home.pl.

    Nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na temat łączenia produktów w warianty. Mam produkty 1 litrowe i 10 litrowe. Każdy w sklepie zrobiony jest jako osobny produkt. Chciałbym je połączyć właśnie w warianty, a nie na końcu strony jako produkty powiązane. Jak to zrobić z poziomu sklepu ręcznie ? Przydatna jest do tego aplikacja Szybka Edycja Atrybutów ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
     
  2. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Mam podobną sytuację i póki co jedyne rozwiązanie jakie znalazłam to niestety ręczna i mozolna robota. Z jednego produktów robię "główny", przypisuję mu warianty i je dodaję. A i robię przekierowania. Pracochłonne to strasznie, więc z chęcią przycupnę, może ktoś wie jak zrobić to prościej bo mam tego trochę.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dokładnie za to odpowiadają warianty produktu. Dodajesz produkt, następnie jego warianty.

    Dodatkowo warianty mają własny mechanizm obsługi magazynu więc w pełni kontrolujesz sprzedaż. To jest najłatwiejsze rozwiązania, pomijając samą możliwość dodania 2 osobnych produktów.

    Utwórz warianty dla butelek, a następnie przypisz je do konkretnego produktu: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-utworzyc-warianty-produktow
     
  4. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    @Grzesiek - warianty tworzę i stosuję w przypadku nowych produktów. Tu chodziło mi o sytuację, gdy mam już w sklepie wprowadzone 2 produkty, które chce połączyć w 1, ale z 2 wariantami. Jest jakiś automat lub choćby półautomat? Póki co robię to ręcznie.
     
  5. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @MałgorzataK możesz spróbować dodatkowej aplikacji płatnej o nazwie "Produkty powiązane jako warianty"
    W momencie jak zainstaluje się aplikacje w szybkim wybieraniu w katalogu produktów po zaznaczeniu min. 2 produktów będziesz miała opcję powiąż jako wariant w aplikacji
     
    MałgorzataK lubi to.

Poleć forum znajomym