1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wiadomości mail ze sklepu trafiają do spamu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Bogu, 14 Listopad 2016.

  1. Bogu

    Bogu Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Mam problem, wiadomości mail ze sklepu trafiają do spamu, konto mailowe mam dobrze skonfigurowane, wiadomości są wysyłane po zakupie/rejestracji ale trafiają do spamu.

    Jak rozwiązać ten problem ?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Bogu wysłałem zapytanie do specjalisty od naszego sklepu internetowego (QA-33071). Proszę o cierpliwość, gdy uzyskam jakiekolwiek informacje zwrotne, dam znać tutaj w temacie na forum.

    Na Twoim sklepie powinno zostać utworzone konto klienta z adresem e-mail zaczynającym się od "wstargardzie@". Możesz te konto już usunąć, utworzyłem je tylko na potrzeby testu.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Bogu Na Twój kontaktowy adres e-mail powinieneś otrzymać informacje od naszego specjalisty odnośnie dodania rekordu SPF. Zmiany powinny już funkcjonować, stąd proszę o weryfikację czy wiadomości nadal trafiają do spamu.

    Odwiedzając Państwa sklep internetowy zauważyłem, iż nie ma w nim certyfikatu SSL. W wiadomości e-mail od naszego specjalisty została wysłana wiadomość odnośnie oferty specjalnej na certyfikat SSL. Proszę ją również sprawdzić.
     
  4. Bogu

    Bogu Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Tak nadal trafiają do spamu, sprawdziłem to 5 min temu
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Bogu ponowiłem zapytanie w Twojej sprawie (UAT-4837), dam znać jak uzyskam więcej informacji.
     
  6. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18

Poleć forum znajomym