1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Wstawienie opisu kategorii pod listą produktów

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Tomeczek, 22 Marzec 2020.

  1. Tomeczek

    Tomeczek Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Mam pytanie czy jest jakaś możliwość, żeby dodać opis do niektórych kategorii ale, żeby on był pod listą towarów a nie tak jak jest normalnie, że to co się dodaje tekst czy zdjęcia są przed towarami.
     
    Ostatnia modyfikacja: 22 Marzec 2020
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Chcesz zrobić aby opis był na dole dla wszystkich kategorii ?
     
  3. Tomeczek

    Tomeczek Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Właśnie nie za bardzo bo to jest sklep meblowy w nie których kategoriach sa kolekcje mebli gdzie jak się wejdzie to najpierw jest opis potem zdjęcie potem produkty i tak jest dobrze. Te opisy na dole bardziej by mi pasowaly w kategoriach ogólnych np: komody, szafy, itp chcę dać tam teksty pod pozycjonowanie takie opisujące ogólnie typ mebla, tak mają sklepy meblowe inne, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi.
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    To niestety nie pomogę, bo myślałem, że dla wszystkich to można w tpl zmienić.
     
  5. Tomeczek

    Tomeczek Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Aha rozumiem, dzięki
     
    Ostatnia modyfikacja: 24 Marzec 2020
  6. Przemek143

    Przemek143 Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Podpinam sie , jak zrobic aby wszędzie były opisy pod listingiem produktów a najlepiej żeby cześć opisu była na gorze a część na dole??
     

Poleć forum znajomym