1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Wybór innego paczkomatu zawiesza przeglądarkę

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika papux, 10 Sierpień 2019.

  1. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Dlaczego jeśli klient chce wybrać inny paczkomat niż 3 sugerowane po kliknięciu w listę przeglądarka zawiesza się na dobre 20s??

    Dzisiaj klient do mnie dzwoni że nie może wybrać innego paczkomatu bo uznaje że coś jest nie tak bo skrypt staje na zbyt długi czas.

    Tak nie może być. Pomijam fakt że mapka z paczkomatami miała się pojawić 2 lata temu.

    Proszę to poprawić
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @papux nie otrzymałem informacji aby zgłoszenie powtarzało się, sugeruję kontakt z zespołem eCommerce telefonicznie. @HubertK mieliście podobne zgłoszenia? Czy temat wymaga indywidualnej weryfikacji?
     
  3. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    @Grzesiek W momencie w którym klikamy na listę rozwijaną paczkomatów skrypt pobiera w tle paczkomaty (wszystkie) przez co zatrzymuje przeglądarkę na czas ich pobrania u jednych jest to dłużej u innych krócej ale jednak klienci mają wrażenie że się wszystko zawiesza. Skrypt powinien pobierać w tle asynchronicznie nie zatrzymując przeglądarki i np informując napisem w stylu "proszę czekać trwa pobieranie listy paczkomatów" Oczywiście najlepszym wyściem była by mapa ale to już nie liczę że kiedykolwiek ona powstanie.
     
  4. PaulinaZ

    PaulinaZ eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Nie mieliśmy dotychczas podobnych zgłoszeń. @papux czy sytuacja jest zależna od przeglądarki? Zachęcam do kontaktu telefonicznego z zespołem ecommerce.
     

Poleć forum znajomym