1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Wydzielanie dostępu do usług innym utworzonym użytkownikom

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 5 Kwiecień 2018.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Mam na moim koncie dwa serwery. Nie mogę przypisać administraotra / użytkownika do jednej usługi tylko dana osoba zarządza wszystkimi usługami, które mam podpięte do mojego konta. To jest słabe. Było to też zgłaszane.

    Potrzebuję dać klientowi pełny dostęp do jednej z usług. Skoro nie ma takiej funkcjonalności to może da się daną usługę odłączyć od mojego konta i przypisać do nowego konta?
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Przepraszam za długie oczekiwanie na odpowiedź. Na chwilę obecną tylko cesja na inne konto wchodzi w grę, ale sprawdzę dodatkowe możliwości, np. odnośnie przypisywania userów tylko do konkretnych usług.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Póki co nie planujemy umożliwienia wydzielania dostępu do konkretnych usług tylko wskazanym użytkownikom, którzy zostali utworzeni w Panelu klienta. Sugestia została zapisana, ale nie ukrywam, że jest na trochę dalszym planie.
     
  5. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    szkoda. Dzięki za info.
     

Poleć forum znajomym