1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wyświetlanie drugiej ceny (np cena z montażem)

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika vonmlody, 5 Grudzień 2018.

  1. vonmlody

    vonmlody Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    2
    Hej,

    Chciałbym wyświetlać na karcie produktu także drugą cenę produktu, taką w wariancie z montażem czyli 8% vat.
    Czy jest opcja na jakiś prosty skrypt, który pomnożyłby cenę x0,85 i wyświetlałby pod ceną nominalną ramkę z tekstem: Ten produkt możesz nabyć już za XXX korzystając z programu budownictwa socjalnego bla bla bla ;)

    Dzięki!
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @vonmlody z mojej strony mogę zasugerować dodanie wariantu bez stanu magazynowego, który dodaję 85% do ceny podstawowej.
     
  3. vonmlody

    vonmlody Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    2
    Dzięki @LukaszC dobry pomysł! generalnie dość fajnie u mnie to wyszło :) Dodałem cechę do wariantu z checkboxem który obniża cenę o 15%. Podpowiesz czy gdzieś w edytorze można zmienić ustawienie tego checkboxa aby domyślnie był zaznaczony?
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @vonmlody niestety nie mam pomysł jak to w prosty sposób zrobić, może ktoś inni użytkownicy coś podpowiedzą.
     

Poleć forum znajomym