1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zachowanie starego szablonu

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika fairair, 1 Grudzień 2016.

 1. fairair

  fairair Zaglądacz

  Wiadomości:
  14
  Docenione treści:
  0
  Jest możliwość zapisania wyglądu strony przed zmianą szablonu na nowy? Tak, żeby w razie czego można było łatwo powrócić do starych ustawień?
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @fairair jeśli dobrze rozumiem zapytanie, to chciałabyś zapisać układ modułów oraz wszystkich elementów na sklepie, aby móc do niego powrócić. Nie jest to możliwe, ale już wyjaśniam i objaśniam jak to wszystko działa.

  Po zakupieniu szablonu i zmianie szablonu w Click Shop, poprzedni szablon nie zostanie utracony (wszelkie informacje o kolorach, układzie, stylu CSS pozostaną nie zmienione i będziesz mogła do tego szablonu powrócić). Jeśli natomiast po zmianie szablonu na nowy, wprowadzisz zmiany w modułach (np. inne style, inna zawartość, umieścisz lub usuniesz moduły na dodatkowych podstronach), to jeśli później przywrócisz poprzedni szablon graficzny, to razem z nim będziesz musiała ręcznie przywrócić poprzednie ustawienia modułów (zmienione moduły nie zostaną przywrócone do poprzedniego stanu podczas zmiany szablonu graficznego na poprzedni szablon).

  Jeśli więc zmieniasz tylko szablon graficzny na nowy, nie zmieniając przy tym zawartości modułów na podstronach, to po przywróceniu poprzedniego szablonu graficznego, sklep powróci do poprzedniego wyglądu 1:1 (jeden do jednego).

  Mam nadzieję, że pokrótce wyjaśniłem sprawę :).
   

Poleć forum znajomym