1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

KOMUNIKAT Zakończenie konkursu, zwycięzcy

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 24 Listopad 2017.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 604
  Docenione treści:
  330
  Miło mi poinformować, że w wiadomości prywatnej na forum, zostały przesłane do Was informacje dot. zakończenia konkursu beta.home.pl. Wiadomości przesłaliśmy do łącznie do 11 osób, które wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem, podczas trwania całej zabawy. Wyniki ich pracy można zweryfikować w dedykowanej sekcji forum: kliknij tutaj. Zapraszam do sprawdzenia korespondencji i zapoznania się z treścią przesłanej wiadomości.

  Do zakończenia procesu wydania nagród, niezbędne będzie wskazanie danych firmy, na którą będzie możliwe rozliczenie nagrody.

  Dziękujemy za udział wszystkim użytkownikom i zapraszamy do korzystania z usług home.pl oraz beta.home.pl

  W dedykowanej sekcji forum możecie nadal dodawać kolejne zgłoszenia jak i monitorować już istniejące. Przewidywany termin oficjalnego uruchomienia beta.home.pl jako oficjalnego serwisu rejestracji usługi (koszyk) oraz obsługi (panel administracyjny) to luty 2018. Do tego czasu zespół projektowy cały czas będzie pracował nad udoskonaleniem wszystkich mechanizmów serwisu.

  W związku z pojawiającymi się pytaniami dot. przeniesienia domen z panelu home.pl do beta.home.pl, informujemy, że przeniesienie takie na ten moment może zostać zrealizowane przez nas ręcznie. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, celem ustalenia szczegółów. Przypominam jednak, że serwis beta.home.pl do czasu oficjalnej integracji z home.pl pozostaje w fazie testowej, a brakujące funkcjonalności będą z czasem dodawane i poprawiane. Usługi działające w ramach beta.home.pl pozostają w pełni funkcjonalnymi usługami, a ewentualne braki w funkcjonalności wynikają jedynie z budowy panelu administracyjnego.

  Pozdrawiam
  Grzesiek
   
  Mariusz lubi to.
 2. LorK

  LorK Przyjaciel forum Beta-tester

  Wiadomości:
  1 040
  Docenione treści:
  91
  jest jakiś deadline na wdrożenie?

  a to nie będzie listy zwycięzców?
   

Poleć forum znajomym