1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

home.pl Zakończenie wsparcia dla serwisu rozwijaj.home.pl

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Adam, 5 Listopad 2015.

 1. Adam

  Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  271
  Docenione treści:
  73
  Witajcie,

  jutro (czyli 6 listopada) w godzinach porannych zakończymy przygodę z serwisem rozwijaj.home.pl. Jego rolę (czyli dyskusję nad ulepszaniem usług home.pl) przejmuje forum :) Decyzja była trudna, dla wielu z nas rozwijaj to kawał historii home.pl i miłe wspomnienia związane z wdrażaniem kolejnych funkcjonalności, ale musimy iść z duchem czasu - forum daje znacznie lepsze perspektywy. Testy Wordpress Hosting SSD tylko to potwierdziły :)

  Duch "rozwijaja" jednak nie zginie bo przenieśliśmy w ostatnich dniach do działu sugestii prawie 40 pomysłów, które pozostawały w tamtym serwisie jako otwarte, do sprawdzenia. To pomysły, które są przez nas oceniane jako możliwe do wprowadzenia. Nad ich selekcją spędziliśmy kilkanaście godzin (przekopywanie ponad 2000 wątków na rozwijaj daje się we znaki:)). Ale jak to w większości przypadków bywa - to kwestia czasu oraz pewnych priorytetów w działaniach. Nie zapominamy jednak o nich i dlatego będziemy je stale monitorować. Oczywiście zachęcamy do podawania kolejnych pomysłów na usługi home.pl. Każda sugestia, opisana na odpowiednim poziomie merytorycznym zostanie omówiona wraz z kierownikiem produktu.
   
  Mariusz lubi to.
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  Przyznam szczerze, że gdy tworzyliśmy forum.home.pl, to w mojej głowie tliło się już zamierzenie wyłączenia serwisu rozwijaj.home.pl. Akurat nastała taka chwila, w której powinniśmy już pożegnać się z rozwijaj.home.pl. Jak zauważył @jakubgalinski , mieliśmy trochę "rozdwojoną" komunikację odnośnie sugestii przez istnienie dwóch serwisów. Teraz cała komunikacja zostanie skierowana na forum, które oferuje więcej możliwości w prowadzeniu dyskusji.

  Do zobaczenia na forum!
   
 3. Adam

  Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  271
  Docenione treści:
  73
  I stało się! rozwijaj.home.pl to już historia. Jeszcze u niektórych, przed odświeżeniem cache i DNSów, może się pojawić stara strona, ale na 100% już nikt tam Wam nie odpisze.
   
 4. kasia93

  kasia93 Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  1
  rozwijaj.home.pl to już przeszłość. Fajnie, że poprzez rozwijanie jest więcej możliwości do dyskusji i wymiany zdjęć. Brawo.
   
  Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym