1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zamiana wyświetlanych tekstów - edycja fraz dla całego sklepu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika thecard, 16 Sierpień 2016.

  1. thecard

    thecard Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    1
    Dzień dobry,
    to mój pierwszy post i pierwsze pytanie.
    Czy ktoś może mi wskazać plik (i jak się do niego dostać z panelu sklepu) w którym mogę zmienić określony tekst. Dokładnie chodzi o zamianę słowa PRODUCENT (we wszystkich jego odmianach) na słowo AUTOR. Towar, który sprzedaję ma bardziej autora niż producenta i to pole idealnie nadaje się do takiego zastosowania. To samo chciałbym zrobić z wersją angielską.
    Ktoś wie gdzie wprowadzić zmiany?

    dzięki.
    Krzysztof
     
    Mariusz lubi to.
  2. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    Możesz to zmienić w dziale Konfiguracja/Ustawienia regionalne/Języki później edytuj dany język i przejdź na zakładkę "Frazy". Tam możesz wyszukać i zmienić frazę jaką potrzebujesz.

    Większość teksów na stronie to właśnie frazy ale jest parę wyjątków. No nagłówki modułów edytujesz wewnątrz konkretnego modułu czyli w dziale zarządzania wyglądem sklepu (Konfiguracja/Wygląd).
     
    Mariusz i casar lubią to.
  3. thecard

    thecard Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    1
    DZIĘKUJĘ.
    Wszystko działa tak jak trzeba!
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @thecard witamy na naszym forum ;) w przypadku innych modyfikacji sklepu, możesz śmiało pytać tworząc kolejne tematy
     

Poleć forum znajomym