1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zbiorcze dodawanie plików pdf dla produktów.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Jakubeak, 1 Czerwiec 2016.

  1. Jakubeak

    Jakubeak Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    1
    Czy istnieje jakaś możliwość zbiorczego pobrania dokumentów pdf dla produktów w sklepie, tak jak ma to miejsce w przypadku zdjęć?
    Z racji że nie ma w sklepie przycisku, który mógłby posłużyć za link do dokumentu pdf, pomyślałem o dodaniu linku w opisie, aczkolwiek po imporcie, w opisie URL nie jest widoczny jako link tylko zwykły tekst. Powoduje to że i tak trzeba ręcznie to poprawić dla każdego produktu z osobna.

    Czy widzicie Państwo jakieś rozwiązanie tego problemu?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Jakubeak czy mógłbyś dodać zrzut ekranu jak to wygląda? Jestem wzrokowcem i nie do końca chyba rozumiem sedno sprawy.
     
  3. Jakubeak

    Jakubeak Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję za odpowiedź. Udało mi się znaleźć rozwiązanie. Okazuje się że znacznik html działają podczas importu z pliku csv. W polu description użyłem znacznika <href> i poszło. Dziękuję za zainteresowanie.
     
    Mariusz lubi to.
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Jakubeak tak też przypuszczałem, że o to chodzi... cieszę się, że udało się znaleźć rozwiązanie. Status utworzonego tematu zmieniłem na "Rozwiązane".
     

Poleć forum znajomym