1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Zdjęcie produktowe / tło transparentne

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Carpenter, 24 Czerwiec 2020.

  1. Carpenter

    Carpenter Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry, mam prośbę o pomoc.
    Ustawiłem ( w kodzie ) dla swojego sklepu bardzo ciemnie tło prawie czarne / teksturę. Chciałbym aby zdjęcia produktowe posiadały także przezroczyste tło. Pomimo tego, że mam przygotowane zdjęcia na przezroczystym tle / eksportuję PNG z przezroczystością, esklep dodaje swoje białe tło do produktu i wygląda to baardzo źle.
    Co należy zmienić w stylu aby zdjęcia produktowe posiadały transparentny background.
    Dziękuję z góry za pomoc
     
  2. Carpenter

    Carpenter Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
  3. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Domyślnie nie ma takiej opcji bo jpg nie przyjmuje transparentnego koloru. Możesz pokombinować z dodawaniem własnych miniatur ale to będzie duża modyfikacja silnika którą będzie miała negatywny wpływ na aktualizacje

    Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
     
  4. Carpenter

    Carpenter Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Z tego co mi powiedziano na infolinii home.pl - esklep nie respektuje importu PNG z przezroczystością w karcie budowania produktu. Zatem jest to po prostu niedociągnięcie programowe. Jest to dla mnie niezrozumiałe jak można tak ograniczyć funkcjonalność tego typu aplikacji. Chcąc zbudować sklep na ciemnym teksturowym tle prosi się wręcz aby produkty wisiały nad tłem w przezroczystości.

    Nie każdy użytkownik buduje strony na jednolitym białym tle gdzie ta funkcja akurat może nie mieć znaczenia.

    Uważam, że temat jest istotny do szybkiego wdrożenia w Esklepie.
     

Poleć forum znajomym