1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Zgłoszenie dot. działania serwera - błąd 503

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Alagorek, 28 Grudzień 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Alagorek

  Alagorek Bywalec

  Wiadomości:
  16
  Docenione treści:
  2
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  @Alagorek zgodnie z wcześniejszymi prośbami, tego typu zgłoszenia prosimy abyś kierował bezpośrednio na BOK. Zgłoszenie zostanie przyjęte i przekazane bezpośrednio do zespołu technicznego, do weryfikacji.

  Zgłoszenia dot. działania konkretnych usług, z uwzględnieniem konieczność weryfikacji logów i innych parametrów serwera, nie nadają się do globalnej dyskusji. Raczej inni użytkownicy nie będą w stanie zbyt wiele Ci pomóc.

  Przekazałem w/w zgłoszenie w tej chwili do weryfikacji, otrzymasz informację ode mnie lub bezpośrednio z zespołu technicznego. Jeśli chodzi o sam serwis, ponawiam swoje sugestie dot. testowania działania serwisu nie na hostingu typu Business Cloud, a usłudze typu Wordpress Hosting SSD. To rozwiązanie wskazywaliśmy od początku jako najlepsze dla Twojego serwisu, który w chwili obecnej cieszy się i dużą popularnością jak i generuje już obciążenie serwera (nie twierdzę, że zbyt duże, po prostu serwis rośnie).

  Jesteśmy w kontakcie
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym