1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiana koloru modułu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika rockbottom, 9 Marzec 2016.

  1. rockbottom

    rockbottom Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    1
    Witam,
    Mam takie pytanie, czy można zmienić niezależnie kolor podświetlenia pozycji w menu (najechanie na pozycje w menu poziomym np. grzejniki), tło menu (to szare) oraz tło modułu?
    Znów za przykład daję topsanit.pl.
    Druga sprawa czy istnieje dać jakiś napis pod wyszukiwarką jak oni?
     

    Załączone pliki:

    • moduly.jpg
      moduly.jpg
      Rozmiar pliku:
      119,7 KB
      Wyświetleń:
      459
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    To jest kod odpowiedzialny za domek HOME, po lewej na górze.

    W 3 wierszu, backgroud... na końcu dodałem blue, a więc dla tego konkretnego elementu zmieniłem kolor z domyślnego (zapisanego gdzieś tam w stylu CSS - nawet go tu nie ma jak widzisz) na mój własny. W podobny sposób mógłbyś zamienić ikonkę domku.

    Kod:
    .innermenu .menu-list li.home-link-menu-li a img {
        display: block;
        background: url('../../styles/../images/home-white.png') center center no-repeat blue;
        width: 50px;
        height: 48px;
        /* background: blue; */
    }
    A tu menu nawigacji (poziome):

    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li a {
        padding: 0.85em 0.8em;
        display: inline-block;
        position: relative;
        color: #1e1e1e;
        background: yellow;
    }
    
    .menu-list a:hover {
        background: #683061;
        color: #E20B0B !important;
    }
    W pierwszym background, ustawiłem yellow, a w drugim color: #1e1e1e (kolor czcionki po najechaniu kursorem, domyślnie jest white).

    A koloru konkretnego modułu, niestety nie wiem, .box_custom28 niby podświetla ale nie wprowadza zmian.

    Więcej jak to badać znajdziesz tutaj: https://forum.home.pl/threads/wprowadzenie-do-edycji-zaawansowanej-skorki-sklepu-click-shop.761/

    topsanit.png
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @rockbottom czy kod zaproponowany przez @Grzesiek rozwiązuje zgłoszone przez Ciebie sprawy dotyczące edycji kolorów/CSS?

    Pisząc o dodatkowym tekście pod wyszukiwarką, masz na myśli np. pokazany na screenie napis: wyszukiwarka zaawansowana?
     
    Last edited by a moderator: 11 Marzec 2016
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @rockbottom czy problem nadal występuje? Jeśli nie, jak udało Ci się go rozwiązać?
     

Poleć forum znajomym