1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiana logo nieudana...

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika MichałW, 18 Październik 2017.

  1. MichałW

    MichałW Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Cześć,

    Mam problem z logiem.. zmieniałem je już kilka razy i teraz również chciałem zmienić je na nowe ale pomimo WIELU prób i wszystkiego co przyszło mi do głowy logo pozostaje niezmienione..

    Zmieniam logo na nowe (tak jak poniżej)

    [​IMG][/url][/IMG][​IMG]

    A mimo to pozostaje stare (zdjęcie poniżej)

    [​IMG]

    Jakiś pomysł co z tym zrobić?

    Pozdrawiam,
    Michał
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Polecam otworzyć stronę i kliknąć CTRL +F5 aby odświeżyć witrynę. U mnie wygląda na to że jest ok.
     
    MichałW lubi to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    btw. w ustawieniach banerów ustaw sobie zamiast width i height samo width="100%", bo teraz banerki ci się psują przy zmniejszaniu rozmiaru ekranu. Płatne szablony nie zawsze są w 100% responsywne i trzeba kilka elementów poprawić.
     
    MichałW lubi to.
  4. MichałW

    MichałW Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    @ Logo
    Wow jestem w szoku, odpaliłem stronę na drugim komputerze i rzeczywiście logo się podmieniło ale na komputerze na którym pracuje pomimo kilkukrotnego odświeżenia strony, dalej jest logo stare.. hmm dziwne ale nie będę się nad tym rozczulał skoro działa :)
    @ Banery
    Dzięki za radę, jutro ustawie samo width="100%"

    Dzięki za pomoc.
     

Poleć forum znajomym