1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

home.pl Zmiana parametrów kont Personal Email i Business Email

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 13 Marzec 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 604
  Docenione treści:
  330
  Uprzejmie informujemy, że dla nowych kont Personal Email udostępniliśmy nowe domeny do wykorzystania w adresie poczty. Nowe domeny to:

  • prywatny.email
  • sluzbowy.email
  • pracowniczy.email
  • niezawodny.email
  • biznesowy.email
  • osobisty.email
  • najlepszy.email
  Zapraszamy do rejestracji usługi pod adresem https://home.pl/poczta.

  Dodatkowo, zmieniła się pojemność usług Personal Email oraz Business Email. Zmiana dotyczy zarówno nowo rejestrowanych kont pocztowych jak i już istniejących (nie dotyczą usług zarejestrowanych na tzw. okres wieczysty) .

  Każdy, kto posiada konto Personal Email lub Business Email, może teraz zarządzać dodatkową przestrzenią na wiadomości e-mail.

  Nowe wartości to odpowiednio:
  • Personal Email - 20 GB (wcześniej 2 GB),
  • Business Email - 50 GB (wcześniej 5 GB).
  Więcej informacji o nowej ofercie, znajdziecie na stronie https://home.pl/poczta
   
 2. box

  box Początkujący

  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  0
  Opłaciłem abonament wieczysty za usługę "Personal Email". Dlaczego moje konto nie zostało zaktualizowane do 20 GB?
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 604
  Docenione treści:
  330
  Z informacji, które posiadam, jeśli jesteś użytkownikiem konta wieczystego, powinieneś otrzymać stosowną ofertę na tego typu aktualizację.
  Konta rejestrowane w promocji, Personal Email wieczysty nie zostały faktycznie uwzględnione w upgradzie usług. Nie mogę w tej chwili wskazać Ci dokładnej przyczyny takich działań, ale przekazałem stosowne zgłoszenie w tej sprawie, do działu marketingu.

  W związku z tym, że temat dotyczy konta oraz płatności, najlepszą drogą do wyjaśnienia tej sprawy, będzie tym razem kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
  www.home.pl/kontakt Po autoryzacji, konsultant przedstawi Ci dokładnie dalsze warunki współpracy.
   
 4. Jephrey

  Jephrey Asystent Beta-tester

  Wiadomości:
  141
  Docenione treści:
  8
  rozumiem,ze konto dozywotnie mozna zachowac ale jest max 2 giga tylko?czy jest koniecznosc upgrade konta i konta dozywotnie przestana juz istniec?
   
 5. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 604
  Docenione treści:
  330
  Konta wieczyste są i nie przewidujemy absolutnie ich kasować. Jak widzisz w ostatnim czasie, wykonaliśmy aktualizację naszych usług, tj. Personal Email i Business Email zwiększając ich pojemność. W przypadku Personal Email jest to aktualnie 20 GB. Staramy się maksymalnie unikać w naszych regulaminach, treści wątpliwych lub dwuznacznych, jednak zamysł promocji na usługę wieczystą, obejmował zakup takiej a nie innej skrzynki pocztowej. Stąd brak aktualizacji.

  Jeśli chciałbyś wykonać upgrade konta Personal Email, jest to możliwe, zapraszam Cię do kontaktu z BOK - www.home.pl/kontakt
  Faktycznie zmiana promocji, czyli jej zdjęcie, spowoduje naliczanie opłaty. Nadal jednak abonament 5 letni jest liczony po cenie promocyjnej.
   
 6. box

  box Początkujący

  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  0
  Adam na facebook'u napisał, że do posiadaczy kont wieczystych będą wysyłane e-mail'e z ofertą specjalną. Czy taka oferta została już wysłana?
   
 7. Jephrey

  Jephrey Asystent Beta-tester

  Wiadomości:
  141
  Docenione treści:
  8
  do tej pory konta wieczyste upgrade obejmowal ;) szkoda,ze zostalo to rozdzielone.Szkoda takze,ze nie pomysleliscie o jednorazowej oplacie za upgrade pojemnosci.Cieszy fakt ze jesli nic z kontem nie bede robil nadal zostaje dozywotnio 2 giga :)
   
 8. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 604
  Docenione treści:
  330
  @box z informacji jakie uzyskałem, oferta przesyłana będzie stopniowo do wszystkich Klientów, posiadających ten typ kont.

  Abyśmy jednak mogli wyjaśnić ten temat jak najszybciej, przekazałem informacje do Zespołu Sprzedaży, aby skontaktowali się z Tobą i przedstawili ofertę wcześniej. Szczegółów oferty nie znam, dlatego proszę Cię o zachowanie cierpliwości.
   
 9. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  Zmiana parametrów z 2GB na 20GB obejmuje usługi Personal email, które dostępne są w naszej ofercie. Każdy użytkownik, który posiada konto wieczyste Personal email może skorzystać z oferty i przejść na wariant abonamentowy po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.
   
  Ostatnia modyfikacja: 24 Marzec 2015

Poleć forum znajomym