1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE zmienne w mailu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika yankes, 1 Grudzień 2016.

  1. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    Witam

    CHcialbym zrobic maila do klienta zeby zachecic do napisania opini na temat zakupionego produktu niestety gdy wpisze w mailu
    • {products.name}
    Nie wyswietla sie nic w mailu..
    Wpisuje to w tresci TXT.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @yankes czy w tej chwili masz takie szablony ustawione? Skonsultowałem temat z Przemkiem, który poradził, aby tworząc szablony, tworzyć je w obu wersjach, HTML + TXT, wstawiając np. te same znaczniki. Przetestuję jeszcze sytuację gdy mam sam TXT, ale być może tu leży jakiś problem.

    Możesz też to sprawdzić?
     
  3. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    oki jutro pomotam bo dzisiaj jeszcze 350 prodoktow do aktualizacji mam :)
     
  4. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    nikt nic niewie? :)
    jak daje zmienna do linka z produktem wyskakuje tylko link do strony glownej ;s
     
  5. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Mam ten sam problem.
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Proszę Was o konkrety + jeśli szablony są aktywne test z dodaniem zmiennych do html + txt i osobno do samego txt. Tak jak pisałem wyżej, spotkałem się już z tym że zmienne nie działały gdy tylko TXT się generowało, bez HTML. W przypadku zaobserwowania błędów, proszę skorzystać z formularza kontaktowego i zgłosić ten fakt (wiadomość trafi do Przemka). W temacie od razu napiszcie - Sklep, szablony wiadomości - Przemek Kika + krótki opis co w jakim szablonie nie działa. Nie mniej przetestujcie to wcześniej. Dla przyśpieszenia sprawy podajcie numery zgłoszeń tu na forum.
     
  7. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    A jakiej zmiennej użyć by dać klientowi od razu przekierowanie na stronę z produktem gdzie wpisuje opinie? Przejrzałem wszystkie dostępnie i nie ma takiej ;/ Chciałbym uzyskać taki efekt jakby klient kliknął w dodaj opinie na stronie produktu.
     
  8. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    • {products.link} - Link do strony z produktem
     
  9. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    To znalazłem, ale ja bym chciał link do strony z produktem wraz z #commentform by od razu przekierowało gościa do formularza, gdzie wpisuje opinie, a nie musiał jeszcze sam gdzieś szukać.
     
  10. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @TheL @yankes a nie ta się jakoś połączyć znaczników? {products.link#commentform} zakładam że tak nie zadziała, a rozbicie tego znów nie ruszy # Pytam bo osobiście nie wiem.
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    chodzi o link do formularza w produkcie?
     
  12. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
  13. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    przedewszystkim chodzi o to ze wogole link nie dziala :) aco mowic juz o comment :D
     
  14. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    dziala trzeba poprostu prawidlowo wpisac :)
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym