1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Znikający przycisk "do koszyka"

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Ekoszop, 20 Czerwiec 2020.

  1. Ekoszop

    Ekoszop Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry, czy jest jakiś sposób aby przycisk "do koszyka" przy produkcje, nie znikał całkowicie w przypadku braku produktu a jedynie np. bladł i robił się nieaktywny? Bo w momencie kiedy ten przycisk znika to ramka z produktem robi się mniejsza przez co rozwala mi się cała lista produktów (pokazuje to w zdjęciach). Albo przynajmniej żeby ramka się nie zmieszała. Dzięki za pomoc

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Spróbuj wstawić to w css:

    .products.viewphot .product {
    height: 385px;
    }
     
    Ekoszop lubi to.
  3. Ekoszop

    Ekoszop Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Niestety nie działa.
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @Ekoszop znalazłem Twój sklep w google i sprawdziłem kategorie "materiały do pakowania eko" i niestety nie widzę wpisy który zaproponowałem. Sprawdź czy dobrze go wprowadziłeś. Z tego co zdążyłem sprawdzić masz tam podaną zmienną height: auto dlatego zmiejsza się okno z produktem jak dodasz tam na sztywno wymiar to powinno być ok.
    Jak coś skontakuj się z zespołem e-commerce powinni Tobie pomóc.
     
  5. Ekoszop

    Ekoszop Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Edit.

    Wygląda że wszystko gra. Coś musiałem przymulić wcześniej. Sprawa rozwiązana!

    Wielkie dzięki!
     
    Ostatnia modyfikacja: 22 Czerwiec 2020

Poleć forum znajomym