1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Znikła ikonka spam

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika ZbigJ, 14 Lipiec 2017.

 1. ZbigJ

  ZbigJ Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  1
  Znikła mi ikonka SPAM w programie "Nowa poczta home.pl" (https://poczta.home.pl).
  Również jak jestem w folderze SPAM to nie ma ikonki przywracania dobrej poczty. Poza przeniesieniem ręcznym do skrzynki odbiorczej nie mogę nic więcej zrobić i boję się, że następne maile też będą wchodzić do SPAM. Jak mogę przywrócić ikonkę?
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @ZbigJ proszę wyślij do mnie w wiadomości prywatnej zrzut ekranu oraz adres e-mail tej skrzynki, dla której zniknęły wspomniane przyciski. Na moim prywatnym koncie nadal mam możliwość oznaczania wiadomości jako spam oraz przywrócenia wiadomości z katalogu "Spam".

  Na przesłanym zrzucie ekranu możesz zamazać zawartość skrzynki odbiorczej oraz inne elementy. Chcemy tylko sprawdzić "zniknięcie" wspomnianych przycisków.
   
  ZbigJ lubi to.
 3. ZbigJ

  ZbigJ Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  1
  Już wiem - ikonka SPAM nie pojawia się, gdy oglądam foldery w tzw. "poczcie zintegrowanej". Poniżej są te same foldery, gdzie ikonka jest :) Chyba nie zaimplementowano jeszcze SPAMu w poczcie zintegrowanej a że pierwsza od góry jest "poczta zintegrowana" nie posługiwałem się drugim zbiorem folderów...
  Proszę o oznaczenie wątku jako załatwiony.
   
  Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym